Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan éljem túl, hogy örökbe...

Hogyan éljem túl, hogy örökbe kell adnom a macskámat? Éjjel-nappal csak sírok.

Figyelt kérdés
Most keresek neki (kandúr cica) gazdit facebookon. Bérházban lakunk, és a szüleim nem bírják tovább elviselni (pedig anyum nagyon szereti). Az a bajuk, hogy hajnalban fel szokta őket kelteni, néha lepisili az ágyukat (arra gyanakszok, hogy vesebeteg, vagy valami húgyúti gondja lehet, mert ivartalanítva volt) el is fogom vinni orvoshoz. Rengeteget költök rá, mert anyum mindenféle drága kajákat rendeltet velem, hogy egészségesen érkezzen. Nagyon nagyon szeretem, és iszonyatosan fájni fog, ha nem lesz már velem, úgy éreztem egyedül csak tőle kapok szeretetet a családban. Anyum nem dolgozik, és szokta mondani, hogy milyen jó, hogy itt van vele, nincs legalább egyedül, mégis meg akar válni tőle. Tele van a telefonom vele, meg az a sok emlék...hogyan éljem túl, hogy nem lesz már velem? Előre látom milyen szomorúan fog nézni a hordozóban mikor átadom az új gazdájának. A sírás fog kitörni belőlem.

2021. ápr. 19. 15:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
20-as még ha igazad is van egy kis gyerekről beszélsz...
2021. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
24%
Én az ilyenekre azt szoktam mondani, ha anyumat idegesíti, hogy azért, mert macska.
2021. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:
37%
Én csak annyit írok, hogy kitartást. Bárkinek adod végül, próbáld meg megbeszélni velük, hogy néha meglátogathasd a cicát, küldjenek képet időnként stb. Akkor is fájni fog, hogy nem veled van, de legalább tudsz majd róla, és nem egyik napról a másikra szakadtok el egy életre egymásról.
2021. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom, hogy nem csak emiatt adjuk oda, mert lepisili az ágyat. Számos oka van még, csak nem részletezem. Ha segítség helyett csak "Majd jól megmondom neki" válaszokat tudtok írni, akkor tartsátok magatokban. Köszönöm szépen.
2021. ápr. 19. 20:54
 25/39 anonim ***** válasza:
34%
Ha "kisgyerek", akkor ne írkáljon a gyakorira. A "számos ok" is igazából kettő, az egyik orvosi,a másik meg röhejes.Szánalmas.
2021. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
73%
25 Nem mondom hogy nem értek veled egyett mert de, de egy kb 10 éves gyerekről akkor sem írhatsz olyat hogy taigetoszpozitiv
2021. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk itt látszik az össze-vissza hazudgálás, egyik kommentben még orvoshoz viszed, a következőben már viszik a héten. 🤷‍♀️

A labor nincs meg ennyi idő alatt, nemhogy a gyógyítás, szóval elpasszolsz egy opcionálisan beteg állatot, csak gratulálni tudok.

2021. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
21%

26: Neked honnan jött, hogy kb 10 éves gyerek a kérdező?.... Sehol nem írta a korát, ha jól látom.

Amúgy is:

"Weboldalunkra 16. életévét be nem töltött személy nem regisztrálhat. A regisztráció során felhasználó nyilatkozik és szavatol, hogy 16. életévét betöltötte."

2021. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
73%
A szülei nem engedik hogy legyen bármi beleszólása, velük egy szobában alszik, probléma megoldó képessége nem igazán van, és olyanokat ír hogy éjjel nappal sír. Ebből én olyan 10 év körülire saccoltam (max 12-13). Ha van már 16 éves akkor nagyon nagy baj van
2021. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
74%

"el is fogom vinni orvoshoz. Rengeteget költök rá, mert anyum mindenféle drága kajákat rendeltet velem"

Ezek alapján neked 12 évesnek tűnik? Honnan van a pénze akkor?

A szellemi szint alapján, amiket írsz példának (önállótlanság, kifejezésmód) valóban kisgyerek, de ez nem tényleges életkor. Egyébiránt csak a kérdező tudná megválaszolni a korát.

2021. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!