Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen közepes minőségű tápok...

Milyen közepes minőségű tápok vannak macskáknak? A BARF mennyivel költségesebb?

Figyelt kérdés

Olyan 1500ft/kg árra gondolok (nagyon max 2000ft/kg, de inkább alatta)


A barf kb mennyire jönne ki egy kandúr házimacska esetében?


Egyáltalán mennyi ideig elég 1kg táp/hús egy felnőtt kandúrnak?


Sosem volt még cicám.



2021. ápr. 26. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Én a tápot ajánlom.

Smilla, Brit Care azt hittem ebben az árkategóriában van.

Wild Freedom, Purizon, Applaws ezek is megfelelőek lehetnek, de ezek 1500 Ft/kg felett vannak azt hiszem (nézd meg, az a biztos).

Az én cicáim Wild Freedom száraztápot kapnak, naponta 200g-ot ketten ée Wild Freedom konzervet, szintén 200g-ot.

Havonta 20-25ezer környékén van a kaja.

2 éves koruk körül barfoztunk, az 30ezer körül jött ki havonta.

Csirke, marha, bárány és nyúl húst kaptak + hal nap.

Brit kandúrok, 10-10 kg körül mozognak.

2021. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aki lepontozza az első, megindokolná, hogy miért teszi ezt?
2021. ápr. 26. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Zoopluson, okosgazdin nézz szét, általában a nagyobb csomagok olcsóbbra jönnek ki kilóra.
2021. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1800-2000Ft/kg egy normális táp min. nagy kiszerelésben. 4000/hó kb. ami fogy. Egy felnőtt 5kg körüli cica 70g körül eszik naponta, függ persze a körülményektől (futkosik vagy fekszik, évszakok, hidegebb van-e). Van, hogy 350 kilója az emberi fogyasztásra is alkalmas csirkehúsnak, nem tudom hogyan jön ki a 30eFt/hó állati melléktermékre.. Ha nem minden nap eszik lazacot és bárányt, szerintem jóval olcsóbb tud lenni a hús-zöldség étel, mint a táp, csak macera van, mert frissen kell tartani vagy éppen fagyasztani előre porciózva, ha nem eszi meg odaromlik a tálba melegben 1-2 óra alatt..
2021. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!