Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni a macskámnak,...

Mit adjak enni a macskámnak, ha válogat?

Figyelt kérdés
Félperzsa hosszúszörű kandur, eppen 1 eves. Kb a múlt hétig még jó volt neki az, amit az anyja ( házimacska) eszik. Az utobbi napokban egyre kevesebbet evett, sovanyodott elegge. Tegnap este mar csak szaraz tapot volt hajlando enni. Ma megkinaltam egy kis fott csirkehussal+majjal es konzerv eledellel is, evett egy keveset es ennyi. Mit vegyek neki penteken ? Konzerven kivül mivel lehet egy ilyen valogatos macskat etetni ?

2021. ápr. 29. 20:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

"Az utobbi napokban egyre kevesebbet evett, 𝘀𝗼𝘃𝗮𝗻𝘆𝗼𝗱𝗼𝘁𝘁 𝗲𝗹𝗲𝗴𝗴𝗲"

Ha nagyon lesoványodik, az inkább betegség. Ha fogna magának kaját, akkor miért soványodna le? Szerintem érdemes lenne elvinni orvoshoz, ha mást nem rutin ellenőrzésre.

2021. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24%

Ó, szegénykém! Kellett neked ilyen pcsa macska... De, ez a menő! Ezzel lehet villogni Instán meg Fészen! Edd meg, amit főztél!

A menhelyek meg roskadoznak a szerencsétlen macskáktól...

2021. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es ne gyulolkodj! Nem vagyok fenn az instan, a facebookra nem teszek fel uj kepejet ( atlagban 2 evente cserelem a sajat magamrol keszitett kepet). Ha lenne szovegertesed, az anyja is itt van nalam, aki 1/8 perzsa, az apa szintugy 1/8-ad perzsa. Az orokles veletlenszerusege folytan perzsa jellegu macskat hoztak hoztak ossze, csupan az orra nem turcsis. Ennek orulok, mert nekem amugy sem tetszik az olyan orr.
2021. ápr. 29. 21:59
 14/24 A kérdező kommentje:
Jovo heten jon a felmelegedes. Lehet ennek koze hozza, hogy joval kevesebbet eszik? Pl mert hosszuszurukent melege lenne....
2021. ápr. 29. 22:31
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
A második vagyok. Hát tudod, kommentelsz itt az olyan válaszadóknak, akiknek kozuknincs semmihez ahelyett, hogy mondjuk odavágnál egy köszönömöt, elvégre nem egy sort írtam. Ezek után neked nem segítek, hiába tudom a választ.
2021. ápr. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
"*közük nincs"
2021. ápr. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ne sertodj mar meg.Jokat irtal, egyetertek veled. En nem irtam oda, hogy par kesobb fontosnak tuno infot.
2021. ápr. 30. 02:01
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértődtem meg. Figyu, a melegebb idő, főleg, ahogy mostanság alakul az időjárás, az bizony hatással van az állatokra is, szóval biztos, hogy van benne igazság! A macskáim mind megérzik. A hosszabb szőrűek meg még jobban. Hát, az biztos, hogy eleddig egyikük sem viselkedett hasonlóan, mint egy hete. Enni esznek*, azzal nincs gond, de frusztráltak.

*Sokféle ennivalót kaptak életük során, főzve van rájuk egy héten tobbszor, az étkezéssel tán ezért nincs probléma. Remélem, rendeződik a te macskuszod is, ha nem, akkor viszont tényleg doki.

2021. ápr. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Az én macskám is válogat, ajánlott minőségibb kaját venni. Ne Auchan-ba vagy ilyesmi helyeken vegyétek a kaját. Állatbolba jó.
2021. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Mi a helyzet, minden rendeződött?

Nem biztos, hogy csak engem érdekel :)

2021. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!