Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni a macskámnak,...

Mit adjak enni a macskámnak, ha válogat?

Figyelt kérdés
Félperzsa hosszúszörű kandur, eppen 1 eves. Kb a múlt hétig még jó volt neki az, amit az anyja ( házimacska) eszik. Az utobbi napokban egyre kevesebbet evett, sovanyodott elegge. Tegnap este mar csak szaraz tapot volt hajlando enni. Ma megkinaltam egy kis fott csirkehussal+majjal es konzerv eledellel is, evett egy keveset es ennyi. Mit vegyek neki penteken ? Konzerven kivül mivel lehet egy ilyen valogatos macskat etetni ?

2021. ápr. 29. 20:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Röviden: igen és nem. Változatlanul hol eszik, hol nem. Ha hűvösebb van, akkor inkább. Kíváncsi vagyok, mi lesz, ha majd egyfolytában 30 fok felett lesz ?

Házimacska rokonai kiegyensúlyozottan táplálkoznak. Ő egyáltalán nem, és ilyennel még nem találkoztam.

Egy macskapástétom konzervet bontottam fel eddig neki, csak belekóstolt, nem kellett.

Konzerveket nem szeretek adni, mert az a tapasztalatom, hogy ha megeszi, kb fél órára jól lakik, aztán megint éhes tőle a macska.

Találtam a youtube-n videókat, perzsamacskáknak való házikoszt készítéséről Ázsiában. Ilyesmiről érdekelne engem itthoni tapasztalat.

2021. máj. 24. 17:10
 22/24 anonim ***** válasza:
Még mindig problémád van és nem vitted dokihoz? Nagyon aggódhatsz miatta... 😂 Ki fog purcanni. Eddigi kommentek sem segítettek? Istenem, nem is fognak. ÁLLATORVOS!
2021. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Egy félvad macskát nehezen viszel állatorvoshoz ... időpontra.

Nem aggódok miatta (a saját egészségemért igen, mert azzal vagyok elfoglalva, más szóval épp beteg vagyok).

Szerintem egészségesebb nyáron a sovány macska, mint a kövér.

2021. máj. 24. 17:25
 24/24 anonim ***** válasza:
Ahogy mondja, aki szereti az aggódik.
2021. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!