Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lidl-ös Coshida eledel,...

Lidl-ös Coshida eledel, vélemények?

Figyelt kérdés

Találtam egy kóbor cicát, 1-2 hónapos lehet.

Nincsen túl sok pénzem, viszont az alap dolgokat megtudom neki teremteni.

Gondolok a bolha-kullancs elleni szerekre, ivartalanításra, felszerelésre és a többi fontos dologra.

A Coshida konzervet, tápot és almot néztem.

Tudom, nem a legminőségibb táp, viszont megfelelő lehet neki szerintem.

Így nagy hirtelen most a Penny-s Lousia alutasakost vettem és holnap mennék a Lidl-be "nagy bevásárlásra".

Szerintetek etethetek Coshidával vagy mindenképpen minőségibb táp kell?


2021. ápr. 30. 12:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Enyém otthagyta a Premiere, Josera, Purizon, Carnilove, Orijen, One, Brit Care/Premium tápokat vagy csak alig eszegette, sovány is volt mindvégig.

3 éves koráan gondoltam egyet Lidl-s bevásárláskor és vettem egy Coshida marhás tápot neki. Hát nem megette? De, Kétpofára zabálta, mint akit egész idáig éheztettek, pedig saját magát éheztette.

Pedig utcáról összeszedett kiscica volt, első pillanattól fogva állateledelesnél vettem neki mindenféle prémiumtápot, konzervet, de egyiket se ette igazán.

2022. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!