Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szőnyegben macskaszőr :...

Szőnyegben macskaszőr : milyen porszívót ajánlanátok? Ami van, semmit nem ér...

Figyelt kérdés

[link]


ez van jelenleg de gyakorlatilag semmit nem ér, nem szívja ki a szőrt a szőnyegekből és már baromira elkeseredtem.

30.000 forintig szeretnék találni porszívót, amivel többet érnénk, sajnos több nem fér bele :(

ha bárkinek van tipp, tanács, szívesen fogadom!! <3


köszi előre is, egy 2 cicás gazdi.


2021. máj. 1. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Elektromos szivofejjel rendelkezo porszivo kell, ami wgy kefevel felveri a szoroket es ugy szivja fel. Nem lesz olcso, de a sima szivo nem fogja felszedni az tuti.
2021. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem próbálsz meg egy háztartási kisgép szervizből használtan márkásat? Nekünk Miele van, ami újonnan nagyon drága, de használtan talán van olcsóbb - és nagyon jó!
2021. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű. Ne tarts házban macskát. Bruhahaha!
2021. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 oksi, remélem mostmár jobban alszol este, hogy ilyen nagyot mondtál az interneten!
2021. máj. 1. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyébként akkor lett parketta a lakásban miután lett 2 macska és csak a gond volt a szőnyeg témával. Porszívózás is, tisztítás is. Egyébként sem egy egészséges dolog a szőnyeg padló, meg nem is elterjedt manapság. Persze ezzel nem válaszoltam konkrétan a kérdésre, de okosat erre nem tudok írni.
2021. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni szívófejet, ami összeszedi a szőrt.
2021. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ragaszkodsz a szonyeghez? Nekem is van macskam, de nem szivatom magam szonyeggel, mert nincs napi 1 oram csak azt porszivozni+ hetente atsikalni.

Volt szonyegem, ki is vagtam a francba, eleg volt.

2021. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szőnyeg nincs, a bútorok kárpitjából azért ki kell szívni a szőrt. 30 e alatt nem nagyon lehet normális porszívót kapni eleve. Nálunk a gyerek porallergiás, és van két macskánk is. A Bosch Proanimal porszívóját használjuk, nagyon jól felszedi a szőrt, és hepa szűrős is. Mahasabb árkategória, de szerintem megéri egy kicsit gyűjteni rá.
2021. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a padlósúroló kefe vált be
2021. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!