Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem a macskát...

Mivel etessem a macskát hébe-hóba, ami a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 21:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hát azoknak tuti nem tudok mit adni enni. Majd csak nem lesz több macska. Ez is elég.
2021. máj. 8. 22:54
 22/29 Katona Dius ***** válasza:
85%
Nos. Ha az illető macska kandúr, nincs gondod rá. Ha nőstény... Fialni fog. Ha kinyírod a kicsiket (ezt személy szerint nem díjazom, de ez csak az én személyes véleményem), 1-2 héten belül megint tüzelni fog, mert nem kell szoptatnia. Akkor megint fialni fog. És így tovább. Plusz a folyamatos vemhesség/fialás, hogy nincs ideje a szervezetének feltöltődnie, azt fogja eredményezni, hogy elpusztul talán még idén. Vagy a tápanyag hiányba, vagy az egyik fialásba. Vagy meghalnak benne a kölykök, mert nem tud nekik elég tápanyagot juttatni és ebbe busztul bele, hogy ott vannak a hasában a döglött kicsik.
2021. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, honnan tudod, hogy nincs mérgezett egér felétek?

És igen, valószínűleg, amikor 10 ember mondja, hogy fontos a kajája, akkor az az 1 az okos, aki az ősemberek szintjén van agyilag. Keress a macskának normális gazdit, mert ha elpusztul 3 évesen a tartásod miatt, az a te hibád lesz.

2021. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Katona Dius ***** válasza:
87%
#23-as, szerintem a kérdező és az az egy okos, tipikusan az a típus, akik szerint nem baj, ha a macska "fogyó eszköz". Egy elpusztul? Nem baj, majd oda szokik másik...
2021. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát felénk valóban ingyen lehet macskát szerezni, de ezért nehogy már én legyek hibás.
2021. máj. 9. 09:56
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús hogy ez kamu kérdés...

Az ha néha enni adsz neki mert megsajnálod egy dolog, de oda megy az állat ahol enni kap, oda fog fialni, ott fog aludni stb, ez ilyen egyszerű. Ha macskát akarsz tartani akkor vagy csináld rendesen vagy sehogy. Ha meg csak néha jó megsimizni akkor fölösleges magadhoz szoktatni.

Az hogy milyen minőségű a kaja... nem is tudom mit mondjak -.- Nekem van kettő, lakásban, én sem csak a legdrágább kajákkal etetem, meg nem is mindig ugyanazt kapják, megvannak nekik is a “szennykaja” kedvencek, mint nekünk is a meki és társai, kapnak olyat is, drága jó minőségűt is, újabban a sheba a nagy kedvenc, nem tudok mit csinálni. De ez nem bonyolult, ha az egyik kaja olcsó szar akkor a másik legyen minőségi (pl szaraztap jó minőség -tasakos olcsó, de az aktuális kedvenc).

Kérdező szerintem hagyd ezt a cicát, nem érdemes ilyen felelőtlen hozzáállással állatot tartani. Szerintem vagy képes vagy szeretni és gondozni azt a konkrét állatot vagy nem való neked semmilyen!

És igen, van ahol még mindig elhiszik hogy a macska fogyóeszköz, sajnos. Pedig igazán értelmes lények, sok más állat is, csak az ilyen hozzáállással sose derül ki mennyire is okosak és értékesek.

2021. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Katona Dius ***** válasza:
100%
x26-os szívemből szóltál!
2021. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én inkàbb húsnyesedéket adnék neki mint a nagyon olcsó tápokat
2021. máj. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező.. te nagyon okos lehetsz

Ha a szüleid hébe-hóba adtak volna enni valami olcsó szart akkor nem hiszem hogy még itt lennél.

Felelőtlen vagy!

Annak a macskának hús kell, magas hústartalmú táp. Nem pedig ízfokozókkal és gabonákkal teli szar. Hiszen egy ragadozó állatról beszélünk!

Élj kenyéren és vizen, pont ugyan az.

Tipikus olyan gazda lehetsz aki hagyná szenvedni az állatot, mintsem pénzt költeni rá és állatorvoshoz vinni.


Szerintem ha költenél rá, meghálálná.

El sem tudod képzelni mennyi szeretet van bennük.

Az én kiscicám egy nézéssel fel tudja dobni a napom. Tudod miért? Mert tudom hogy hálás és tele van szeretettel. Egy embertől nem fogsz soha ennyi szeretetet kapni, mint amennyit attól a macskától kapnál.

2021. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!