Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska farka töve meg van...

Macska farka töve meg van dagadva, nem tudja felemelni. Volt nálatok ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 5 éves benti macsekom, ma reggel vettem észre, hogy nem bírja felemelni a farkát és olyan neki, mintha be lenne dagadva a töve (nem vészesen, csak nagyobb mint amilyen lenni szokott).


Megnézegettem, nem fáj neki, meg nem éreztem sem puklit sem sebet.


Hívtam már az orvost, de nem vette fel a telefont, később megint próbálom. Csak holnap délután tudom elvinni, mert ma 8-ig dolgozom, addig meg nem rendel a doki. 🙄


Nem tudom mi a fene lehet ez, arra is gondoltam, hogy összeverekedtek a másik macsekkal és esetleg belekapott, de nem látok semmilyen külsérelmi nyomot.


Találkoztatok màr ilyennel?


2021. máj. 13. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Vszeg sérült, eltört, stb.

Ne mozgasd neki, ne nyomogasd, hagyd, míg az állatorvoshoz nem kerül.

2021. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elszaladt vele reggel a férjem, az orvos sem látott semmit. Azt mondta lehet rándulás is, mert nincs rajta semmilyen külsérelmi nyom és nincs eltörve sem.


Nem is tudom, hogy benti macskaként hogy tudott volna ilyen sérüléseket összeszedni, lehet a másik ráugrott játék közben a "pille" súlyával és úgy szerezte...

2021. máj. 14. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!