Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a teendő, ha a benti...

Mi a teendő, ha a benti örökbefogadásra örökbefogadott cicám kiszökött és eltűnt? Értesítenem kéne azt, akitől örökbefogadtam?

Figyelt kérdés

3 éves cica, mindig is a lakásban volt, eddig soha nem ment el, de tegnap az epilepsiás kisfiamhoz mentőt kellett hívni és itt a ki be járkálás közepette szökött ki. Eszembe se jutott az ilyedtségtől, hogy el kéne zárni valahova, szóval igen az én hibám, hogy elszökött.

Mit tudok tenni? Örökbeadóját kéne értesítenem erről? De félek, hogy nagyon le fog tolni ez miatt és még vissza akarná venni, ha egyáltalán előkerül :(

Facebookra tettem ki keresőposztot meg hívogattam a környéken a kedvenc kajájával, de semmi. Kimentem a főútra is, de elütve se találtam, pedig ha oda kijut sajnos nagyon gyorsan mennek az autók, ez a cica meg sohasem élt kint.


Mit tehetnék még?



2021. máj. 13. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Még vár egy kicsit szerintem, értesítsd az orvosokat a környéken, plakátolj a lépcsőházaknál és az orvosi rendelőkben is, hátha. Plusz sétálgass a környéken amikor nyugi van (hajnalban vagy estefelé).


Ha pár nap múlva sincs meg, akkor szólhatsz esetleg.


Jobbulást a gyereknek!

2021. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamelyik bokor fa tövében bújt meg keressétek a közelben hátha. Ilyenkor jellemző, hogy nem nagyon mernek elmenni hanem elbújnak a közelben. A kedvenc jutalomfalatját zörgesd keresés közben.. tegyél ki kedvenc ételt neki. Nekem az Maine Coon lépett meg 1x. Félrezárodótt az erkélyajtó és hát macskából van kipiszkálta hogy kinyiljon. A szomszéd fáján volt egy kicsit bentebb nyávogott a tetején. Kettes létrával szedtem le. Azóta az erkélyajtón van egy plusz rácsos ajtó is kívűl.
2021. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Na ezért nem fogadok örökbe állatot, mert nem hiányzik hogy egy pszichopata kontroll alatt tartson és egy állattal zsaroljon. Ez így nem örökbefogadás hanem kölcsönzés és zsarolási alap.
2021. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, meglett a cica? Kisfiad hogy van?
2021. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kisfiam jól van, már hazajöhetett azóta és nem volt rohama hála Istennek :)

A cica viszont nincs meg azóta sem, lehet megtetszett valakinek és elvitte :/ Az örökbeadó meg szerencsére nem mondott semmit csak ennyit, hogy ez van sajna.

2021. jún. 1. 10:19
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy a gyerkőc jól van! Nagyon sajnálom a cicát.. bizony van rá esély, hogy valaki befogadta.
2021. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!