Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindent összepisil a cicám,...

Mindent összepisil a cicám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány cica, lassan 2 éve van nálunk. Eredetileg "vad cicus" mert az erdőbe született, úgy fogtam meg, és "szelídítettem" meg. (Nemtudom ennek lehet-e köze a problémához)

A kanapéra rendszeresen rápisil, illetve arra is, amit éppen lerakok rá, legyen az nadrág pulcsi vagy bőrönt tele ruhákkal...

A takaróra, párnára szintén, nemrég az is előfordult, hogy éjszaka arra keltem, hogy a fejemnél a párnára(RÁM) pisil.

Vászon szennyestartónk van, a csap alá berakva, de még arra is rápisil..

Az almát tisztítom rendszeresen, szerintem nincs baja az alommal sem és "stressz" sem éri hogy amiatt lenne...


Szeretem imádom, de már kezdem unni, hogy minden ágyba fekvés előtt át kell szagolgatnom mimdent...



#szobatisztaság #Mindenhova pisil
2021. máj. 18. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bagzik?
2021. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ivaros, akkor jelol es/vagy hugyuti fertozese, vesegyulladasa van.

Mindenkeppen eloszor a szervi okokat kene kizarni, menjetek el allatorvoshoz.

Ha ivaros, akkor kerjetek idopontot ivartalanitasra is, ha mar ott vagytok.

2021. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most épp nem, de ez attól függetlenül is megesik..
2021. máj. 18. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

A jelolesnek nincs koze a tuzeleshez. Ivaros macska jelol, nem ertem, hogy eddig ezt hogy-hogy nem tudtad. Allatorvosnal se voltatok meg soha? Nem is kerdeztetek ra?

Lassan 2 eve ez megy (vagy legalabbis ivarerett koratol)? Nem csoda, hogy eleged van, nalunk az elso tuzelesnel kezdodott a jeloles (benti cicus), boven eleg volt, ment is ivartalanitasra, amint lehetett.

2021. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,tervbe van az ivartalanítás, de épp ez az, hogy néha előfordul egy héten 2x, aztán hetekig semmi
2021. máj. 18. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Hat igen, ez mar csak ilyen.

Sot, talalkoztam olyan macskaval is, aki ivarosan sem jelolt lakasban, szoval tok valtozo, hogy melyik cicus milyen.

2021. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!