Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskát is megcsípheti a...

A macskát is megcsípheti a szúnyog?

Figyelt kérdés

Mióta megjelentek a szúnyogok (4-5 napja) már másodszor van szegény cicámnak bedagadva az arca. Most a szeme felett, 2 napja a szeme alatt csíphette meg. Biztos nem darázs mert éjjel történt és nem fáj neki.

Ha szúnyog okozta, akkor mivel tudnám megakadályozni? Szegény macsek úgy néz ki mint akit bucira vertek :( De biztosan nem bántotta senki mert az udvarból nem tud kimenni!



2021. jún. 7. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csípheti

Az én macskámra is rárepülnek, a szőr ugyan visszatartja őket de pl. az orrát vagy a talp-párnáit meg tudják csípni

2021. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kicsit megnyugodtam de nagyon sajnálom szegényt.
2021. jún. 7. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Annyira ne nyugodj meg, mert egyaltalan nem normalis. Ugyan nem kinti macskam van, de a szuleimnek volt es oke, hogy a szunyog megcsipheti, de egyik macska se reagalt igy ra anno.


Szerintem allergias lehet ra, vagy nem is tudom, de nem kellene igy kineznie. Orvostol kerj tanacsot mindenkeppen.

2021. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Valószínű hogy érzékeny szegény, én sem láttam még ilyet soha pedig volt már korábban is cicánk, olyan is aki csak kinti volt (a mostani benti de zárt udvarba kimehet). Tavaly megcsípte egy darázs, arra nem volt érzékeny, 2-3 óra alatt lement a duzzanat szerencsére.

Holnap felhívom az állatorvosunkat.

2021. jún. 8. 00:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az se normális, hogy a macsek lazán hagyja, hogy rárepüljön az arcára. Az enyém mindig kinyírja a szunyit, mielőtt bármit tudna csinálni.
2021. jún. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Megcsípni? Macskát a szúnyog? 😂😂 Előbb fogja meg, inkább menekül előle 😂
2021. jún. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Persze

Megcsípheti

És ráadásul a te cicád valszeg allergiás is rá

2021. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!