Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Több mint valószínū...

Több mint valószínū megcsíphette a fanszōrzetemnél egy szúnyog, mit javasoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet valami komolyabb bajom ?,Este arra lettem figyelmes ,hogy valami dudor van ott lent ,reggel meg is vizsgáltam a dolgot és szúnyogcsípésnek néz ki .... mit lehet ez ellen tenni ,azt hittem elōsször,hogy pattanás.... Most olyan mint egy csomó... fenisztí krém jó rá?

Komoly válaszokat kérek.... köszönöm :)



#dudor #szúnyogszípés
2017. nov. 6. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne bajod egy szúnyogcsípéstől? (féltelezem, hogy Magyarországon belül vagy)

Fenistillel bekenheted, de nem szükséges, majd elmúlik.

Bár egy pattanást valószínűbbnek gondolok, így novemberben. (biztos betokosodott, és azért olyan, mint egy csípés)

Esetleg pók.

2017. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pattanás kizárva ,kinyomni nem lehet :D , inkább szúnyogcsípés remélem elmúlik ..
2017. nov. 6. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Mi lesz veled ember, ha majd a bölcsességfogadat vésik ki? Egy kis puklitól vagy beszarva? Ne már!
2017. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak begyulladt egy szőrtüsző, ne aggódj! Pár nap alatt kidurran magától.
2017. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!