Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! 1 hós kiscicám...

SEGÍTSÉG! 1 hós kiscicám hasánal valami pukli van! [? ]

Figyelt kérdés

Kb 4-5 napja ott van. Először azt hittem, meghízott egy picit, de mostmár látom, hogy az nem a hasa. Ki lehet tapogatni, hogy az valami más.

Persze, állatorvos. Estefelére el tudjuk hívni. De mégis mi ez?

Amúgy nagyon eleven kiscica, szopik rendesen, meg mászkál egy csomót, de nagyon félek.


Légyszi segítsetek!


Köszi :)


2010. aug. 25. 12:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

szia! biztosan köldöksérv, meg kell majd műteni.

üdv.

2010. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak valami zsircsomo(vagy minek hivják ezt), kutyámnál is volt, persze már öregebb korában de nem volt töle semmi baja. Az is lehet hogy valami kis daganat, akár joindulatu vagy rossz de inkább a csomora tippelnék.
2010. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Komolyan meg kell műteni?? Egy ilyen kiscicát?

És a zsírcsomóval mit kell kezdeni? Mert én is gondoltam arra, elég olyan puha...

2010. aug. 25. 12:23
 4/22 A kérdező kommentje:
De a köldöksérv az nem ott kellene hogy legyen, ahol a köldöke van? Mert ez neki oldalt van. A combja végén, szóval már a hasán, oldalt.
2010. aug. 25. 12:25
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát mi nem csináltunk semmit a zsircsomoval a kutyámon, mert már öreg volt amikor ez kijött rajta és nem akartuk mütetni, de nem volt semmi baja, csak ugy ott volt az a csomo, ö se foglalkozott vele, szoval látszott hogy nem zavarja.
2010. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
elözö vagyok: a kutyámnak is az oldalán volt.
2010. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De ha műteni kell, akkor most? Nem lehet várni? Félek nem élné túl, borzasztó pici még :S
2010. aug. 25. 12:28
 8/22 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, az én cicámnak középen volt a köldök tájékán. de az orvos azt mondta, hogy ráér ivartalanításkor megműteni. úgy is lett,mikor a kimiskárolták akkor a sérvet is rendberakták.

üdv.

2010. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha zsircsomo akkor a mütét annyibol állna hogy kivágják azt a kis csomot és összevarják azt a helyet. De majd a doki többet tud mondani. Ha nem veszélyes a kiscicára akkor sztem lehet még vele várni. De mivel azt irtad hogy jol van, szal nem betegedett le, sztem nem ártalmas.
2010. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Akkor jó :) És ivartalanítani kb mikor kell majd, hány hónaposan?

Most megnyugtattatok, hogy szerintetek ha jól van nem kell rögtön műteni. Mert tényleg nagyon kis eleven. Imádom :) Nagyon pici, de már 2x dorombolt nekem [!], meg olyan kis ragaszkodó :D

2010. aug. 25. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!