Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó állatorvos akihez járok,...

Jó állatorvos akihez járok, és én nem értek hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nőstény cicám akinek az arcán keletkezett (hogyan, azt nem tudom) egy két-három cm átmérőjű véres, húsos folt. Először azt mondta, hogy a korábban kapott Orilan fülcseppel kezeljem, mivel az ugye nem használt, most Elocommal kéne kennem, meg gombaölő samponnal fürdetnem. Véres sebet. Holott úgy tudom, az elocomot nem szabad ilyen célra használni.
2021. jún. 14. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha esetleg budapesti vagy akkor tudok ajánlani nagyon szuper állatorvost, sajnos másban nem tudok segíteni.

Az egyik barátnőm cicája a nyakát karmolta véresre, ott mondtak gombát meg már mindent, kente mindennel amit felírt a doki(másik) de nem használt semmi. Neki nem ételallergiája volt, hanem tisztítószerek közül okozta valami ezt a problémát, szóval a végén kikísérletezte és így sikerült megoldani ezt. Nem tudom nálatok mi a helyzet, de szerintem vidd másik dokihoz, amelyik csak rámondja hogy gomba anélkül hogy tenyésztést csinálna nekem nem túl bizalomgerjesztő hozzáállás :/ Még ha az is akkor is lehet belső gond ami miatt kijött, pl a kajája miatt, csirke allergia, ilyesmi.

Jobbulást a cicónak! <3

2021. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Próbáld ki a kék krémet rá, csodát tesz, mind az állatokon, mind az embereken.
2021. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
A kék krémet nem szabad sebbe kenni, és amúgy sem tesz csodákat. Kb egy sima kézkrém.
2021. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem orvos, kuruzsló!

Első körben betadinnal fertőtlenítheted neki a sebet, majd gallért kéne rá tenni, mert nagyon fog viszketni mikor gyógyul és a jódot is lenyalja 2 perc alatt! Lehet az allergiától az atkáig minden, látatlanban egy biztos: Níveát nehogy kenj rá!!!

2021. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felfekvést is kék krémmel kezelik és igenis, hogy nagyon sok embernek segített. Tapasztalat nélkül nem kellene hülyeséget írni... Egyébként meg a legtöbb állatorvos is javasolja a használatát....
2021. jún. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!