Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg nem szabad tejet adni...

Tényleg nem szabad tejet adni macskának????

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 19:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%
Vagy ha a macskákat leszarod, legalább azzal legyél tisztában, hogy a férgek jó néhány fajtája emberre is átterjedhet, vagyis ha nem féregteleníted a macskákat, magadat veszélyezteted csekély értelmű kérdező..
2021. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%

19 ez engem mar nem lep meg :)

Itt a lepontozas teljesen logikatlan

2021. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogy nem tunik fel, hogy fosik a macskad, ha csak kibaszod a kertbe.

Tomjetek csak tejjel nyugodtan, ti dolgotok. Az se veletlen, hogy a kinti macskak 90%-a meg se eri a 10 eves kort, mikozben elhetnenek 16-20 evig is.

2021. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
27%

Ne zavarjon, hogy a macska kinti állat... Nekünk mindegyik macskánk kinti volt, mégis tovább éltek 10 évnél!🙄

Beszarás, hogy eljutottunk oda, hogy állatkínzásnak tartják egyes nyomorultak, ha a macskát kint tartjuk, ahová való...

Az bezzeg nem állatkínzás, hogy azt a szerencsétlent bezárjátok a házba, és csodálkoztok, hogy depressziós lesz még unatkozik...

Már várom, hogy a lovakat is mikor fogják a házban tartani...🤢

2021. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem a kint tartás állatkínzás 24-es. Hanem a beteg világban a beteg emberek miatt van veszélyben a macska. Mert elüti, mérgezi, agyonveri és kitudja miket tesz vele más.. nem mellesleg semmilyen más háziállatot nem hagyunk csavarogni idegenek kertjében, az úttesten stb. Akkor a macskát miért hagynánk?


Kérdező, nem tudom minek írtad ki a kérdést, talán még büszke is vagy rá hogy te a javallat ellenére direkt tejet adsz a macskádnak ami valószínűleg nem tesz neki jót? A féreghajtóról már nem is beszélve...

2021. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
77%
Utolsónál a pont. Itt ahol lakom, nemrég valami beteg állat elkapott egy kinti-benti cicát, levágta a karmait, és kihúzta a fogait. Azóta láttam egy megcsonkított farkú macskát is :( Persze senki nem csinál semmit hogy azt a férget elkapják.
2021. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Át álltam a tejre. Most azt adok neki
2021. jún. 16. 23:03
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Át álltam a vízre. Most azt adok neki
2021. jún. 16. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!