Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska nyakörv csengővel...

Macska nyakörv csengővel Inkább rossz mint jó? Sokat játszik vele. Benti macska. 2 hónapos. Nem akadhat bele semmibe. Fel kunkorodik a farka így úgy tűnik tetszik neki de mégis félek lehet rossz neki hogy mindig csörög neki ha mozog ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Benti macskának felesleges a csengő.

Arra szokták használni h a kinti macska ne tudjon madarakra vadászni.

2021. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Elég komoly stresszt okozhat a macsnak, mint vadásznak, hogy egy csilingelő szart kelljen viselnie.
2021. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Persze facebookon meg instagramon cuki, ha ez a cél.
2021. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Szia. A mai cicánknak is volt (benti). Csak akkor adom rá, ha otthon vagyunk, mert hallanunk kell, ha megy a konyhába vagy ilyesmi. Egyszer beleakadt valahogy és nagyon nehezen tudtuk kiszedni a karmait belőle.(kifejezetten kiscicáknak való nyakörv volt). Akkor nagyon megijedt meg persze mi is és azóta nem is rakjuk rá. Mostmár nagy cica, nem zavarja ha kb. havonta egyszer ráadom, ha kiviszem.
2021. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Te örülnél ha minden mozdulatodnál csilingelne az a szar?
2021. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen felesleges. Persze cukin néz ki de ha egy ugrásnál vagy játéknál beleakad valamibe akkor meg is fulladhat. :(
2021. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem jatszik vele hanem szeretne megszabadulni tole es nem tetszik neki hanem zavarja!

Vedd le rola ha nem akarod kinozni,eleg szegenynek,hogy benti macska.

2021. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Az én macskámon is csilingelő nyakörv van és nagyon szereti.
2021. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is van 4 cicám. Kinti-benti cicák. Vettem nekik én is csengős nyakörvet de nem hogy a macskák még én sem bírtam elviselni a folyamatos csilingelést. Ők le akarták szedni amíg rajtuk volt. Amióta leszedtem a csengőket semmi baj nincs.
2021. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
#8 el tudom képzelni...
2021. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!