Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezhet olyan, hogy egy...

Létezhet olyan, hogy egy macska nem tud szülni, és bennemaradnak a kiscicák?

Figyelt kérdés

Környékünkön van egy kóbormacska, de lehet valakié, néha megjelenik itt, hagyja magát simogatni, már egy ideje eléggé hasas.

El kéne vinnem orvoshoz tudom, de se ilyen boxom nincs, meg nem tudom mennyi lehet egy ilyen műtét.


2021. jún. 21. 09:32
 1/4 A kérdező kommentje:
De elmegyek ma szerezni ilyen dobozt, nem tudom mennyire hagyja magát megfogni, meg belerakni.
2021. jún. 21. 09:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mar egy ideje az mit jelent?

Igen ketezik olyan,hogy elpusztulnak benne a kolykok de akkor az anya cica is,mutettel el kell tavolitani belole a kicsiket ilyen esetben.

De az is kehet,hogy meg nem telt ki az ideje.

2021. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elpusztulnak benne a kicsik, és nem tudja megszülni őket (holtan is megszülheti), annak nagyon hamar tünete lesz a macskánál.

Kedvetlen lesz, belázasodik, láthatólag rosszul érzi magát, fájdalmai vannak, a pérájából (nemi szervéből) véres, gennyes folyadék szivárog. Elég hamar el is pusztul, vérmérgezés, toxis miatt.

Sok mindentől lehet a hasa nagy, akár férgektől is, és az is lehet, hogy tényleg vemhes, de még nem jött el az ideje.

Nagyon jó ötlet és szép dolog, ha elviszed az állatorvoshoz. Mi innen nem látjuk, mi baja van, de a doki látni fogja, ha egyáltalán van bármi baja. A boxba ne begyömöszölni próbáld, hanem tegyél bele valami finom falatot, és ha bemegy érte, csukd rá az ajtót. Ne bocsátkozz vele közelharcba, mert valószínűleg te fogsz veszteni... tapasztalatból mondom.

2021. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amúgy jókedvű, ugrabugrál, igen, néha kicsit harcias, ha próbálom simogatni.

A kaja az jó ötlet a boxba, köszönöm.

Van egy kandúr cica is, na őt gyömöszölhetem akárhogy, csak kedvesen dorombol hozzá. Lehet a terhes cica nem szereti, ha hozzáérnek már.

2021. jún. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!