Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A családom szerint macska nem...

A családom szerint macska nem való panellakásba, igazuk van? Pedig jó lenne, ha végre lenne egy barátom, hogy ne legyek állandóan egyedül.

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 07:44
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
18%
Panel lakásba semmilyen állat nem való. Ha a való életben nem megy, játszál online játékokkal, szerezz ott barátokat és nem leszel egyedül.
2021. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%
Panelba akváriumos vagy terráriumos állat valo. Többi csak állatkinzás.
2021. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Pedig nálunk szinte mindegyik lakásban van kutya. A kutyák, hogy viselik a bezártságot egy másfél szobás panellakásba?
2021. jún. 20. 07:54
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a macska elvan a panelban. Játszani kell vele és nem lesz gond.
2021. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne gond egy macskának a panel? Nem értem.
2021. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Én is így voltam pont. Aztán találtam egy cicát és hazavittem. Szüleim megmondták, hogy vagy én, vagy a macska maradhat, így mivel 12 éves voltam, én maradtam..Eltelt egy csomó idő, egyedül élek és lett macskám. Tényleg barát. Tarts ki!
2021. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk cicánk van, utcáról hoztuk, hát két nap alatt beszokott, azonnal tudta az alommal mi van (én se értem, hazahoztuk, berohant a konyhapult alá, ott dekkolt, hagytunk neki vizet, kaját, és mivel karácsony volt, virágföldet egy dobozban, hát megyek reggel, vizet-kaját megette, kaksi figyel a doboz földben, hát mondom nem hiszem el, milyen okos. Utána végre kinyottak a boltok és tudtuk neki venni dolgokat.


Mivel télen találtuk, köszönte szépen a meleg lakást, ki se dugja azóta se a fejét az ajtón, ennek 5 és fél éve. Játszol vele, elvan, egy cica sokat alszik, konkrét a nap 2/3-ban, sok szeretetet ad. Azért egy 4-6 kg macska nem egy németjuhász, hogy ne lehessen lakásban tartani.

2021. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
25%
Azt hittem barátot keres, mert nem akar egyedül lenni. A barátodat nem eteted, nem takarítod a sz*rát és nem simogatod. Ettől még ugyanúgy egyedül leszel, ha gondoskodásra vágysz, akkor oké. Persze nem kell nekem elhinnni, én csak a véleményemet leírom, próbáld ki a cicázást, de a kiírás alapján egy embert keressél magadnak, akivel jól érzed magad... :D első voltam
2021. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem akar a családod macskát, a panel csak kifogás.
2021. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk két cica van panleban. Boldogok, aktív álltakák. Ugyan némi plusz takarítás kell a szőr miatt, de ezen kívül"gondot" nem okoztak.

Arra figyelj, hogy legyen olyan szekrény vagy polc aminek a tetejére mehet(imádnak nézelődni) és olyan hely is ahol tud bujkálni ha szertne. Plusz ugye kaparófa stb. Illetve szúnyoghálót is ajánlok. Amikor nyitva van az ablak imádnak az ablakban lógni, a szúnyogháló ad egy kis plusz biztonságot, hogy nehogy kiessen (van külön macska háló is, de egy jó szúnyogháló ugyan olyan jó). +Cicától függően kell majd cicafű is. Nálunk az egyiket nem érdekli a másik viszont ordít érte

2021. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!