Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám,elpusztult...

Eltűnt a cicám,elpusztult vagy csak csavarog?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ezt így nem lehet megmondani de talán mégis tudtok segíteni.

Egy ,hogy úgy mondjam "kamaszodni" kezdő cicám eltűnt,egyil nap fel volt dagadva az arca,még segíteni sem tudtunk mert másnapra eltűnt,

Este vettem észre ,hogy fel van az arca puffadva,másnap még itt volt,viszont tegnap már nem találtuk,úgy emlékeztem mintha láttam volna reggel(2 hamuszürke cicánk van) és lehet összetévesztettem a másikkal,nem tudom,de ma sem jött elő,és ő ilyet nem szokott csinálni.

A másik gyakran napokig nem jön elő vagy csak este amikor vacsoráznak,sőt régen volt egy macskám aki 5 hónapig nem jött haza és már több olyan alkalom is volt hogy eltűnt hetekig,már mindenki azt hitte elpusztult és én láttam meg a kertben hogy jön haza,örülnék ha most is ez történne de ez a cicám sosem tűnt még el egy teljes napra mindig csak pár órára vagy arra se,mindig a közelünkben volt ,van esély rá hogy él még?



2021. jún. 21. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Nincs hát. A feldagadt pofija valószínűleg fekélyes volt, azt pedig a tökösködő kandúrok szokták "beszerezni"
2021. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a kandúr macskám volt, hogy hónapokra tűnt el, néha hetente 1x-2x hazajár és ennyi, pedig nem is ivaros. Nem tudjuk bent tartani mert a házban megőrül, fél, vad lesz.

Az a visszahajló "macskakerítés" sem segített ezen, simán átmászta. Úgy döntöttünk, hogy akkor legyen szabad macska, tud vigyázni magára. (kölyök korában is látszott, hogy kissé óckodik az emberektől, végülis menhelyi cica)


Viszont a nőstény macskám állandóan itthon van, ő nagyon szeretet éhes, mindig a kozelembe van.


Ezt nem lehet megmondani, hogy él-e. A macskak tudnak magukra vigyázni, nagy eséllyel meglesz. Most sok méhecske / darázs van mindenütt, lehet megcsipte egy, azért volt feldagadva a feje. Ha nem allergiás rá abba nem hal bele.


Remélem meglesz!

És ha nem őrül meg a házba, legalább estére zárjátok be szerintem

2021. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Meg lett :)

Én sem tudon hgy,csak megjelent a semmiből

2021. jún. 21. 17:45
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek örülünk hogy meglett, akkor mostmár meg kellene nézetni a feldagadt arcát állatorvossal is...
2021. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
És azzal a lendülettel időpontot kérni ivartalanításra is :) Addig zárd el, mielőtt megint lelécel..
2021. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!