Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám,elpusztult...

Eltűnt a cicám,elpusztult vagy csak csavarog?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ezt így nem lehet megmondani de talán mégis tudtok segíteni.

Egy ,hogy úgy mondjam "kamaszodni" kezdő cicám eltűnt,egyil nap fel volt dagadva az arca,még segíteni sem tudtunk mert másnapra eltűnt,

Este vettem észre ,hogy fel van az arca puffadva,másnap még itt volt,viszont tegnap már nem találtuk,úgy emlékeztem mintha láttam volna reggel(2 hamuszürke cicánk van) és lehet összetévesztettem a másikkal,nem tudom,de ma sem jött elő,és ő ilyet nem szokott csinálni.

A másik gyakran napokig nem jön elő vagy csak este amikor vacsoráznak,sőt régen volt egy macskám aki 5 hónapig nem jött haza és már több olyan alkalom is volt hogy eltűnt hetekig,már mindenki azt hitte elpusztult és én láttam meg a kertben hogy jön haza,örülnék ha most is ez történne de ez a cicám sosem tűnt még el egy teljes napra mindig csak pár órára vagy arra se,mindig a közelünkben volt ,van esély rá hogy él még?



2021. jún. 21. 14:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
87%
Ha kandúr, akkor csajozik.
2021. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Van rá esély, hogy él (50-50%). Mióta tünt el? Ivaros vagy ivartalanított? Ha ivaros akkor lehet elment "párt" keresni magának.

Mellesleg,ha máskor ilyen van akkor legalább estére zard el őket, tanulj a hibadbol.

2021. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Az enyem neha 2-3 napra is eltunik aztan elojon,volt olyan is,hogy valaki megfogta de ugyis hazaszokott.

Ha viszont tobb napja hianyzik az mar gyanus.

Az enyem most epp otodik napja nincs itthon,ez mar gyanus nala mert nem szokott ennyit “kimaradni” itthonrol.

2021. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

A mi cicánk 10 éves és egyetlen egyszer nem jött csak haza néhány évvel azelőtt, akkor pár napra tűnt el. A környékbeli utcákat jártuk és egyszer csak előjött egy idegen kertből, azóta ez nem ismétlődött meg.


Szóval mindig van remény, a várakozáson felül amit tenni lehet, hogy járkálni a környéken és macskatápos tasakot zörgetni meg hívogatni.


Remélem meglesz a cica.

2021. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Szokj hozzá szépen, ha ennyire szélnek ereszted a macskáidat a világba, akkor megeshet az is, hogy majd egy kevésbé macskakedvelő kétlábúval találkozik, aki jól kinyírja. Mert sajnos vannak ilyen emberek. Változtatnod kéne kicsit a macskatartáson.
2021. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha bekapott egy ekit akkor csavarog, sőt rotyog.
2021. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Elcsapta egy kocsi, elkapta egy kutya, mérget evett, valaki agyonütötte, kb millió lehetőség van ha kijárós.


De ahogy nézem nálatok fogyóeszköz a macska, mert megszokott, hogy eltünedeznek. Ne aggódj, majd szerzel másikat megint!

2021. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk ott kezdodik a dolog, hogy beteg macskat nem engedunk ki addig, amig el nem jutunk allatorvoshoz es utana meg nem gyogyul. Ha jol ertem, 1-2 napod lett volna foglalkozni a temaval az eltunese elott, de ha nem, hat nem, nalatok megszokott, hogy jonnek-mennek a macskak, akkor igy jartatok.
2021. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Van rá esély, hogy él és hamarosan visszamegy. Sajnos az ellenkezőjére is. :/


Remélem meg lesz!


Későbbiekben ahogy írták többen, másként kéne tartani a cicákat.

2021. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom egyik macska sincs mégcsak ivartalanítva sem, ugye?
2021. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!