Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mióta légkondi van, a macskáim...

Mióta légkondi van, a macskáim nem alszanak bent, és csak enni jönnek haza, ez normális?

Figyelt kérdés

Kint döglenek az udvarban, mégcsak nem is csavarognak, az egyik a meleg teraszon terpeszkedik, a másik a bokor alatt. Amikor enni adtam a kandúrnak és épp ráfújt a légkondi, láttam nem tetszik neki. A másik olyan szoba macska, ki se lehet kergetni, de mióta ilyen meleg van kint, nem jön be, ilyet még nem láttam.


A kutyám majd megdöglik olyan melege van, ezek meg élvezik?



2021. jún. 25. 11:26
 1/7 A kérdező kommentje:

"A kutyám majd megdöglik olyan melege van, ezek meg élvezik?"


Úgy értem a kutya a sétánál döglik bele a melegbe, amúgy ő itt van bent a légkondiba és halál élvezi.

2021. jún. 25. 11:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 macska van, a kicsi a fürdőszoba kövén hűsöl, az idősebb nem tudom, merre jár, esténként hazajön, eszik pár falatot és ismét megy elfelé. Pedig őt is alig lehet kirobbantani, ha nincs ilyen hőség.
2021. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A mesterséges hűsítés lehet nem tesz jót nekik.
2021. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Katona Dius ***** válasza:
100%
A cicák imádják a meleget. Az enyéim legalábbis. Alap 40 fok van és ők még kifekszenek az ablak mögé, ahol legalább 50 fok van.
2021. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
persze hogy normális ,az ember a nemnormális aki szétcseszi az izületeit a hideg levegős fűvatással
2021. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miénk se tűri el. Fura, inkább kint fekszik a bokrok alatt a 40 fokban, semmint bejönne hűsölni. Más helyiségbe is mehetne (2 háló közül is választhat, ahol nincs légkondi), de nem.
2021. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ti nem tudhatjátok, hogy egy macskafülnek miféle sértő hangok jönnek egy ilyen gépből. Egy cseppet érzékenyebbre van a fülük kalibrálva.
2021. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!