Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a legolcsóbb minőségi hús,...

Mi a legolcsóbb minőségi hús, amit a cica megeszik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Csirkefarhat vagy csirke bensosegek,maj,sziv,zuza
2021. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Csak a mi macskáink olyanok, hogy hol ezt, hol azt esznek?

Mindig válogatnak, van, ami egy ideig bejön nekik, aztán megint nem. Tehát sose tudni, hogy mi a legolcsóbb módszer, mert egy hétig simán bemegy, aztán vérnyognak, hogy nekik nem kell ez a moslék, ők most whiskas-t kérnek :D

2021. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
3, Hát mondjuk a whiskasnál nem sok gagyibb van.
2021. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
#4 -es : Csak mondtam egy példát :D
2021. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Es a csirke pont nem a legjobb, mivel taurin nem sok van benne, vagy asszem talan csak a majban van (amit nem kaphat gyakran!) taurin pedig kene a macskanak :)

Az van, hogy valtozatos es jol osszerakott etrend kell neki, nem elhet csirken, hiaba az a legolcsobb, legegyszerubb.

Es akkor a kovetkezo jo kerdes pedig az, hogy mit eszik meg...hat, minden macska mast, erre nincs recept :D

2021. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ha nincs rá akkora keret, akkor vegyél egy olyan tápot ami tényleg jó minőség, és emellett adj kevésbé jó minőségű kaját, vagy olcsóbbat, változatosan.

Egyszer elkövettem azt a hibát hogy a whiskas fehér szottyos alutasisat adtam, rendelni szoktam és később jött vagy valami volt és nem maradt több az előző körből, valamit muszáj volt adnom nekik enni, este késő, ez volt a boltban. Na utána semmi mást nem voltak hajlandóak megenni, eltartott egy darabig mire vissza tudtunk állni a rendes kajákra :/

Az a lényeg hogy ami tényleg fontos tápérték, hús tartalom stb az legyen meg. Persze az a legjobb ha csak jó minőséget eszik a cica, de ha jó táp mellett olcsóbb csirke részeket vagy olcsóbb kajákat kapnak az már fél siker.

Na meg a válogatás, igen... Van hogy hagyom őket “bűnözni”, ha semmi nem jó épp, idővel kialakult, nálunk a sheba a sláger ha unják a rendes kaját :D

2021. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

#2-nek igaza van, nem tudom miért pontoztátok le.

Az én macskám már nem egyszer elkapott egy patkányt, mind egy szálig megette, csak a bundája maradt meg. Tehát a legtöbb macska valószínüleg megeszi a patkányt is, mivel ez náluk ösztönös, de volt olyanra is példa, hogy madarat kapott el.

2021. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

#8 erről ez jutott eszembe:

Minden vámpír éjszaka él és vérrel táplálkozik, hófehér a bőre. Igor szeret éjjel ébren lenni és nagyon fehér a bőre. Igor tehát vámpír. Kb ilyen a következtetésed :D Az én macskáim nem bántják a rágcsálókat, a madarakat se, kíváncsian megnézik hogy mi az, megszaglásszák aztán ennyi is volt.

Egyébként sok a patkányméreg, ez meg így külön veszélyes a macskákra.

2021. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Egèrrel kell etetni
2021. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Akik a patkányt írták: csak 1x kell,

hogy mérgezett patkányt egyen, és a macskának is annyi!


A mienk evett egyszer mérgezett patkányt, csak a szerencsén múlt, hogy az éjszaka közepén észrevettem, már vérzik az orra. Az mentette meg a macska életét, hogy volt itthon K vitamin (Konakion). Szóval ezt nem nevezném minőségi húsnak lol.

2021. júl. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!