Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák is megtudnak fázni a...

A cicák is megtudnak fázni a légkonditól?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, elnézést, de holnap el kéne vinnem állatorvoshoz. Nekem nem légkondis az autóm, és legutóbbi alkalommal mikor orvoshoz mentünk, azt hittem gutaütést kap szegény. Kb. 20 perc az út az orvosig. Elvinne a barátnőm, neki légkondis autója van, de most meg nem akarom, hogy az miatt betegedjen meg. Arra gondoltam, hátra ülök vele, és nem állítjuk azért annyira alacsonyra a hőfokot. Én épp most betegedtem meg kocsiban a légkondi miatt, szóval most ezért jár a fejemben.

#légkondicionáló #cica megfázás
2021. júl. 4. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod,hatra ulsz es nem alitjatok nagyon alacsony hofokra a legkondit,vigyazol hogy ne fujja a hideg levegot direkt a cicara,akkor nem lessz gond
2021. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja
2021. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem direkt éri erős fokozaton akkor nem lehet gond
2021. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, a macska eleve fel van öltözve a szőrébe, nem meztelen. Ne fújja képen, mert a szemének nyilván nem tenne jót, de amúgy ha ül egy dobozban és nem fújatod telibe a doboz ajtaján át, akkor semmi baja sem lesz. Szegény csak nem fog tátott szájjal lihegni, hogy hűtse magát.
2021. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!