Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb. egy hete az egyik felső...

Kb. egy hete az egyik felső metszőfogamnál, mintha olykor-olykor egy pillanatra felbukkanó enyhe fájdalmat éreznék. Rágni tudok, nem fáj, akkor sem, ha a fogkefe hozzáér. Ez lehet a huzattól vagy a légkonditól, mert ezekból kijut a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Annyit hozzáfűznék még, hogy az összes felső metszőfogam hátsó oldalán van fent valami kis csontkinövés, és az egyik alatt van egy kis mélyedés, amit már legalább 10 éve felfedeztem. Rendszeresen járok rutinvizsgálatra, legutóbb májusban voltam és a fogdokim sokadszorra is megerősítette nekem, hogy nincs kilyukadva, sem elszúvasodva, sem pedig letörve, higgyem el neki. A régi fogdokim is azt mondta anno, hogy nincs ott semmi. Akkor most mi van?


Meg amúgy, ha a huzattól vagy a légkonditól lenne bajom, akkor be lenne duzzadva (?) az ínyem, pedig nincs.



2021. jún. 23. 14:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!