Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért verekszik ivartalanítás...

Miért verekszik ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 5 éves fiú cicám kb 1 évesen lett ivartalan. Így is mindig verekszik, eddig sosem volt macska "ismerős" de tavaly nagyon sokan költöztek az utcába és nagyon sok macska is lett. Tele van mindig sebekkel és harapásokkal. Azt mondták, h ha ivartalan nem verekszik,de mégis. Miért? Előbb kellett volna?
2021. júl. 5. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A területvédő (territoriális) ösztön nem tűnik el az ivartalanítással. Macskabiztos kerítés (se ki, se be) vagy bent tartás a megoldás.
2021. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Lehet a többi macska nincs ivartalanítva, és a tiéd csak megvédi magát.


Amugy #1-et engedd el a füled mellett, akkora baromságot ír hogy a pof@m leszakad.

2021. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ivartalanítás után kisebb területet, de sokkal agresszívabban véd. Akárki mondta, hogy nem fog verekedni nagyott hazudott, vagy rosszul tudta.
2021. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Letöröltél a kommentem, ahol súlyosan értelmi fogyatékosnak titulálta az első hozzászólt, remek. Hát sokan mondják, hogy nem lesz agresszív,verekedős. Sőt kb mindenki ezt mondta/mondja
2021. júl. 5. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

#5 TUDOD TE HOGY MENNYI BETEGSÉGET MEGÚSZHAT ÍGY?


Ha nem addig ne csipogjál bele.

2021. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha odadobod egy rakat ivaros kandúr közé, naná, hogy ő is verekedni fog, nem értem, mi ebben a meglepő.


Macskabiztos kerítés a megoldás, hogy az idegen macskák se járhassanak be hozzátok, és a tiéd se ki.

2021. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő nem megy ki, a többi macska jön be, valszeg kint vmire ramaszik, fa/bokor/kő/odatett dobozok v mittom én
2021. júl. 5. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"TUDOD TE HOGY MENNYI BETEGSÉGET MEGÚSZHAT ÍGY"


Semennyit, ugyan annyi a várható élettartam.

2021. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!