Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 3 hetes macskám leugrott...

A 3 hetes macskám leugrott egy magas szekrényről és rosszul érkezett a lábára. Sajnos kemény volt a föld, csempére esett. Észrevettem, hogy az első bal lábára sántít. Állatorvoshoz nem tudok menni, mit csináljak? 24 órán belül renbe fog jönni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 13:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%

3 hetesen rohadtul kétlem hogy magától ment a szekrényre, ugrálgatott volna.

Inkább te tetted fel, és leesett, leejtetted, vagy ráléptél.


Dokihoz kellene vinni, nem tudom minek tart az ilyen szutyok állatot, ha a sz4ros 5ezer forintot sajnálja a dokira.

2021. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Srácok, tudom, egy szörnyű gazda vagyok. De mivel még fiatal vagyok és az apám nem venné komolyan az egészet, így nem tudnánk állatorvoshoz menni. Nincsen a faluban. Szegény macska annyira hiperaktív volt, hogy mikor ételt adtam neki, nem figyeltem, ő meg izgatott lett és a szennyes kosárról arra a szekrényre ugrott, ahol a csapok vannak. Aztán megcsúszott és hiába nyúltam érte, addigra már leesett szegény. Ha a dolgok rosszabbak lesznek, maximum gyalog elmegyek a cicával az állatorvoshoz egyedül. Értsétek meg, most pánikba estem, annyira aggódom érte. Megértem, ha sok negatív megjegyzést kapok, igazatok van. Vyn nem az első macskám. Előtte volt körülbelül 4 macskám, velük még nem történt ilyen. És azoknak az embereknek, akik tanácsot adtak, köszönöm..
2021. júl. 8. 13:47
 13/33 A kérdező kommentje:
* Nem tudom, mit gondoltam. Gyalog elmenni az állatorvoshoz? Ez az egész egy nagy hülyeség volt tőlem, azt sem tudom, hol találnék egyet. Bocsánatot szeretnék kérni, amiért ilyen felelőtlen voltam az állattal.
2021. júl. 8. 13:52
 14/33 anonim ***** válasza:
89%

Válasz a kérdezőnek (12-es):

1. Ha a macska esés után sántít ,de apádat ez hidegen hagyja akkor meg is érdemli magát!

2. Ha nincsen állatorvos a falutokban, akkor nagyon egyszerű. Keresed a legközelebbi állatorvost a legközelebbi városban.

3. Ha apád hülye és a cica még sántít, akkor a te felelősséged elgyalogolni!

4. Nem pánikolni kell, hanem éretten cselekedni!

2021. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%
Mit zagyválsz itt össze? Te egy anyamacska vagy? Merthogy enni adtál a kicsinek! És eszébe sincs 3 hetesen ugrálni! Van egyáltalán valami, ami igaz ebből a kérdésből?
2021. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
19%

Na jó, kamuzgass csak.

Keress fel egy közeli állatmenhelyet, hátha segítenek szerencsétlen állaton.

Tirpák falusi

2021. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%
#5-#9 ember.. 3 HETES CICÁROL VAN SZÓ. Egy felnőtt több éves macskának valóban kutya baja nem lenne, de ez EGY KISMACSKA. Sőt... Arról miért nem beszél senki, hogy még bőven az anyja mellett lenne a helye??
2021. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
29%

#17 vagyok.

Kösd be neki fáslival, hogy csak egy kicsit tudja behajlítani. Tedd közel a kaját és az innivalót a helyéhez. De ha kicsit megfogdosod finoman a lábát, érzed hogy el van-e törve.

2021. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%
Egy három hetes macskának éppen csak, hogy kinyílt a szeme, és kezd járni tanulni. Még szopik, nem ugrál az etetés után, mivel nem is tud. Nem érdemes állatorvoshoz vinni egy állatot, ha nem bírod kifizetni a kezelését.
2021. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
29%

Imádom h itt mindig undorító durva agresszív felsőbbrendű cinikus embergyűlöluő válaszok jönnek minden hasonló kérdésre...gusztustalan beképzelt népség...

Jó h már egy sánta macskás kérdésért nem akarjátok kiirtani az egész családot...

2021. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!