Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Purina one száraztáp nagyon...

A Purina one száraztáp nagyon szörnyű?

Figyelt kérdés
Már több fajtát próbáltam, rendelni szoktam a cicáknak, minőségibbeket, de valahogy egyiket se eszik rendesen, csak a purinát.
2021. júl. 14. 15:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mellé wild freedom konzervet esznek.
2021. júl. 14. 15:32
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha rászoktak az ízfokozókra, nehéz jobb kajára átállítani őket. Keverd a tápokat, fokozatosan csökkentsd a régit. Ne hagyd, hogy a macskáid irányítsanak.
2021. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem jó, most volt akciós és bevásároltam belőle és a Prevital-ból is. Ezeket jobban eszik a macskáim és garantáltan benne van ami rá van írva a csomagolásra.
2021. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Ahha, garantaltan tele van izfokozoval, mert maskepp nem ennek meg a macskak. 😃
2021. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem amúgy azokat akik ezzel és ehhez hasonlókkal etetnek. Amellett hogy szar, még drága is.

Ha nem nézzük az akciókat, akkor kb 1500 ft egy 800 grammos kiszerelés. A Smilla, ami egy teljesen elfogadható, középkategóriás táp, kis tételben rendelve kb 1000 ft/kg. Nagy tételben (10 kilós kiszerelésben) 700 valamennyire jön ki kilója. Sokkal jobb, és még olcsóbb is, tehát arra sem lehet fogni hogy nem futja rendes tápra.

Persze hogy a Purina One-t eszi a macska, a gyerek is szívesebben eszik chipset mint rendes ételt.

Eleve nem kellett volna ilyen ízfokozós cuccokra szoktatni, de ha már megtörtént, át kell szoktatni szépen, a saját egészsége érdekében.

2021. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk is Purinát kapott először, aztán c/d diétás tápra kellett cserélni, hát 1-2 hétig volt nyivákolás mire megszokta és normálisan elkezdte enni az új tápot az ízfokozós helyett.
2021. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk is One-t esznek a cicuk. Steril, indoor, urinary fajtákat váltva kapják, mindennap másikból, így nem unják meg és mindent megkapnak.

Aldi Shah 10 dekás alutalkás konzervet kapnak mellé.

2021. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
#8 vagyok, a cicákind 13 éven felüliek és tökéletes a vérképük, amit minden évben csekkoltatunk.
2021. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
szerintem nem rossz. már mint nyilván nem nekem hanem a cicának😂
2021. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem hatalmas lehúzás az a táp. Sokkal jobbakat lehet venni ugyannyi pénzért.
2021. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!