Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak még mindig fáj a...

A macskámnak még mindig fáj a lába. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 10:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem kifejteni...

Észrevettem, hogy csütörtök óta óvatosabban mozog, pénteken pedig már látszott a lábán, hogy van vele valami. Nem kimondottan sántít, de óvatosan lépked vele. Bevittük az orvoshoz, nem talált rajta semmit, azt tudni kell, hogy mindkét térde műtve volt, de az is teljesen stabil. Külsérelmi nyom nem látszott rajta, kapott gyulladáscsökkentőt és fájdalomcsillapítót. Tegnap kissé jobban lett, most megint rosszabb egy fokkal, de étvágya van, inni iszik és szerintem az alomra is rendesen járkál. Esetleg valakinek hasonló tapasztalat ezzel kapcsolatban?

2021. júl. 18. 10:51
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Kinti-benti? Lehet magasról ugrott le, kissé megterhelte a lábát.

Tályog?

Hány éves a cica?

2021. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


2 éves múlt és benti cica. A tályogot valószínűleg észrevette volna az orvos, elég alaposan megvizsgálta. Szerinte a cicák összekaptak és akkor sérült meg, de annak nem szabadna ennyire fájnia.

Az igaz, hogy mostanában szeret nagyokat ugrálni, mert a nagy melegben a szekrény tetején szokott hűsölni és egyszer már ugrott rosszul, de akkor nem kellett orvoshoz vinni, mert egy-két órán belül helyrejött a lába. A fajtája Maine Coon, szóval a súlyából adódóan esélyes az is, hogy rosszul ugrott, de a törést egyből kiszúrta volna az orvos... Húzódásra gyanakszom, egyelőre kapja a gyógyszereit, ha rosszabbodna vagy nem múlna el egy héten belül a lábfájása, akkor szerintem visszatérek az állatorvoshoz :)

Csak olvasgattam a neten és másoknak ebben az esetben mindig meghúzta a cica a lábát, azért írtam ki a kérdést, hátha valaki többet tud ebben a témában :)

2021. júl. 18. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Akkor szinte biztos, hogy túl nagyot huppant. Majd elmúlik, add neki a gyógyszert, hanyagold a játékot vele, inkább pihentesd.
2021. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!