Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedvtelen, vagy csak melege...

Kedvtelen, vagy csak melege van, vagy csak oregszik?

Figyelt kérdés

Van egy kb. 10 eves cicam. Rendesen eszik iszik, utana mosakszik, wc-zni is rendesen jar, ha hivom az agyra akkor odajon. Viszont egy ideje az agy helyett a futotest ala bebujva fekszik, szinte egesz nap, kevesebbet rohangal mint elotte. Egyedul az esti vacsi utan aktivabb, mert akkor utana mosakszik egyet es wczik, de amugy egesz nap lomha es be van lassulva. Ez lehet valaminek a bajnak a jele, vagy csak melege van? Vagy koze lehet a korahoz?

Koszi a valaszokat!



2021. júl. 18. 17:32
 1/9 anonim válasza:
76%
Az én cicám is 10 éves, nyaranta ugyan ezt csinálja. Csak melegük van, más bajuk nincs. :) Nyugi! :) Nyilván a kor előrehaladtával nehezebben viselik ezt a meleget, de vannak praktikák, hogyan segíthetsz neki ebben. Például hideg vizes törölköző, de ne tedd rá, csak mellé, aztán hozzá bújik, ha tetszik neki :)
2021. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is csak a meleg miatt van.

Az enyém vagy a ruhásszekrényben töltötte a nyarakat vagy a vizestálból kipancsolta a vizet és abban hasalt.

2021. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg csak melege van. Valami hideg holmi, akár egy vizes törülköző is jó, csak tedd le a padlóra, rá fog feküdni. :)


Az én öreg -13 éves- cicámat úgymond "meg akartam szívatni" hogy a hasához nyomtam a jéghideg, felbontatlan dobozos sört.

Aztán végül én szívtam meg, mert magához ölelte, és nem engedte, hogy elvegyem tőle... ráfeküdt, meg minden más egyéb testrészét hűtötte vele.

2021. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Az én két éves cicám is ugyanezt csinálja, ne aggódj!

Az előző két cicám 16 és 17 évig éltek lakásban. :)

2021. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A 10 hónapos cicánk is le van lassulva. A fürdőszobában meg a wc-ben van egyedül kőburkolat. Az ideje nagy részét azon meg a kádban fekve tölti. Egyébként érdekes, hogy télen viszont a kandallón fekszik. Ott sokkal melegebb van, mint a lakásban nyáron.
2021. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, akkor megnyugodtam!:) csak sok helyen lehet olvasni, hogy a viselkedesvaltozas rossz jel lehet a cicaknal, de ezek szerint nyaron ez elo tud fordulni a meleg miatt sokaknal :D

3-mas: egyebkent ezeket a hideg dobozokat szeretik, a tesom is egy melyhutobol kivett "sorfallal" probalja huteni a cicajat:)

2021. júl. 18. 21:57
 7/9 anonim válasza:
Valaki itt poénból pontozza le az embert? Senki se írt hülyeséget :D
2021. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az unalom már csak ilyen 😆

Attól még a kérdezőnek hasznos volt.

2021. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Felpontoztam mindenkit:)
2021. júl. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!