Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám baja?

Mi lehet a macskám baja?

Figyelt kérdés
Ma reggelre le gyengülve találtam rá, evett egy picit majd elment de én itt nem voltam itthon, mikor hazajöttem akkor láttam hogy pár falatot evett és el is ment. Egész nap alszik és piszkosul sokat iszik, de nem eszik és sárgát hányt. Orvoshoz nem tudom vinni mert egy hét mire fizut kapok és most kezdtem el dolgozni szóval pénzem sincs egyáltalán, a családom pedig nagy ívben szarik rá.. Antibiotikum van még itthon ami neki való de tényleg semmi másom sincs

2021. júl. 29. 20:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Általában a nagyobb szemű tápot csak nyeli és nem ragja lehet attól baja?
2021. júl. 29. 21:40
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kihányhatja és nehezebben emészti, de nagy baja nem lehet tőle szerintem - ha nem nyeli félre. Ha csak nagy szemű táp van, akkor vízbe áztatni nem árt és úgy könnyen megeszi.
2021. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!