Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok macska miért nem kell...

Sok macska miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok dolog miatt. Én pl. tartanék szívesen, de a kutyám nem, én pedig úgy vagyok vele, hogy ő már megvan, tehát az ő érdekei az elsők.
2021. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én szívesen tartanék többet, de az anyagi keretem, a lakás mérete is adott, erőn felül meg nem fogok befogadni, sem a meglévő cicámtól, sem magamtól nem fogok ezért megvonni semmit.

Igen, lehet szemétnek tartani, mert befogadtam egyetlen mentett állatot és neki szeretnék mindent megadni, amit tudok. Meg azért is, mert én nem fogok drágább, finomabb étel helyett parizeren élni csak azért, hogy erőn felül eltartsak még x macskát rosszabb tápon, épp csak kikalkulálva pl egy drága állatorvosi kezelést.

Számomra ez olyan, hogy nem vagyok hivatásos állatvédő, szeretem őket, de csakis annyit vállalok, amennyinek minőségi életet tudok biztosítani (táp, játékok, jó alom, bútorok, orvosi ellátás stb - ezek többsége sajnos nem kevés pénzbe kerül).

2021. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!