Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a kedvenc macskafajtád?

Melyik a kedvenc macskafajtád?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 17:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
78%
Sziámi
2021. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%

1.Házi macska, ezen belül is főleg a fekete.

2.Bengáli.

3.Sziámi.

2021. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az első helyen a Maine Coon áll. <3

Egyrészt nagyon tetszik a szép hosszú szőr, meg az, hogy nagyobb termetűek, a hiúzos fül, és nagyon szépséges színvariációk vannak. Másrészt azért is kedvenc, mert személiségben ők passzolnak hozzám a legjobban. Szeretem a kutyákat, de hosszútávon nekem sok lenne ez a személyiség, így olyan cicát sem szerettem volna, ami állandóan figyelmet követel - szerintem nincs gond velük, és a megfelelő személynek nagyon jó társai lehetnek, de nekem másra van szükségem. Viszont azért sajnos az a fajta cicus sem nekem való, aki a másik véglet és nem olyan szociális. A Maine Coon barátkozós, szociális, de mégsem tolakodó a figyelme, követ mindenhová, és szeret velem lenni, szereti tudatni, hogy itt van és figyel rám, és szereti tudni, hogy én is figyelek rá, de nem lóg folyton rajtam. A szeretgetést szívesen fogadja, amikor mindkettőnknek megfelelő az időpont és a lelki állapot - nemrég lett ilyen cicám, csodásan kijövünk és ez az idő általában egybe is esik. :D Persze ez egyedenként változhat, de ezek az alapjellemvonások vonzottak a fajtához a kinézettel kiegészülve, és nem csalódtam, ők a nekem való cicusok :3 (egyébként az én cicám picit ragaszkodóbb és szeretetéhesebb, mint az átlag, de ez talán nem is baj, mert pont annyira ösztönöz a határaim tágítására, amannyire még szükségem is van :D)


Egyébként második helyen állnak a ragdollok és a birmanok, egyszerűen csodaszép mindkét fajta, ha lesz lehetőségem még cicát tartani, akkor mindenképp a fenti három fajta lesz az esélyes.

2021. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!