Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska mennyire jó anya?

A macska mennyire jó anya?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Az én cicáim anyukája, miután 4 hónaposak lettek nem foglalkozott velük. Fújt rájuk, sokszor még a nyakuknak is ugrott. Szerencsére mind ki lett ivartalanítva(igen a viszonyuk is jobb lett) és bentiek lettek. 1 pici maradt, kettő pedig gazdisodott. Tehát én midenképp javaslom az ivartalanitást hogy te is elkerüld ezeket.
2021. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Mindenképp
2021. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Az anyamacska jól gondozza a kicsinyeit, viszont miután elérnek a picik egy bizonyos kort, leszoktatja őket a szopizásról és hogy állandóan rajta lógjanak. Ez minden állatnál így van, és az embernél se normális, ha egy 14-15 éves gyerek még mindig az anyja szoknyáján lóg.
2021. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem az, hogy a macska mennyire jó anya, függ a cica személyiségétől is. Egyébként az #1-esnek írom, hogy az én cicám 10 hetesen (kb. 1,5 hónaposan) lett elválasztva az anyjától. Úgy tudom, hogy 10-15 hetesen kell elkezdeni elválasztani az anyjától a kölykeit. Szerintem az egy érthető viselkedés, hogy a 4 hónapos kölykeit elüldözi maga mellől és már nem foglalkozik velük.
2021. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Persze, egyetértek. Csak hogy volt amikor rájuk is támadt.
2021. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Macskafüggő. V
2021. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Van amelyik az egy éves kölykét is védi, van amelyik az újszülöttjét se hajlandó gondozni.
2021. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 gondolom nem tépte szét. Igen, rátámad, de nem úgy mint aki kárt akar okozni benne. Nem tudja elküldeni a francba a kölyköt csak úgy, ha jelzi azzal hogy pofoz, vagy támadólag lép fel.
2021. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
De miért vannak olyan macskák akik soha nem gondozzák a picinyüket?
2021. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kihozza az égő házból.
2021. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!