Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes féreghajtót venni a...

Érdemes féreghajtót venni a macskának?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem érdemes, hanem kell negyedévente.
2021. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha a macska egészségére nem is gondolsz esetleg, jusson eszedbe hogy ezzel magadat és (ha van) a gyerekedet is véded.
2021. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz mindenféle rondaságot elkapni,merthogy a férgesség emberre is átmegy akkor adsz neki.

Alap dolog egyébként.

2021. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicáinknak mindig az állatorvos adta be, mikor oltani vittük őket.
2021. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes, hanem kell!

#4 Milyen gyakran kapja au oltásokat? Én évente viszem oltani, de féregtelenítésből az kicsit ritka.

2021. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem kap oltásokat. Sima kinti cica.
2021. aug. 5. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oltásokat nem tőled kérdeztem, hanem a 4. válaszadótól, ő írta, hogy akkor féregtelenítik a cicáját, amikor oltásra is viszik. Arra írtam, hogy szerintem az ritka.

Kedves válaszadó, féregteleníteni neked mindenféleképpen érdemes, ha oltásokat nem is akarsz neki, de féregtelenítés mindenképp legyen! Nem olyan drága :)

2021. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!