Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskás emberek így nyáron...

A macskás emberek így nyáron mind kb egyforma lábkinézettel bírnak?

Figyelt kérdés
Már azt nézem, hol nincs rajtam 5cm2-en belül karmolás.

2021. aug. 16. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

:D Ne is mondd! Pont tegnap ugrott rám az ágy alól rémíteni.. csak sajnos pont miközben léptem fel, így a belefordult körmeire még ráhúztam lábbal, én lettem a fogas. Feldagadt lyukak vannak, éjjel felketem nézni, hogy nem-e indult el csík, bár teafaolajat azonnal kapott!

Rendszeresen azt hiszik, hogy vagdosom magam, pedig csak le vagyok vadászva! :D :D

2021. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekünk még kölyök cicánk van, egy 4 hónapos kandúr, de én is ki vagyok dekorálva :D mondjátok, hogy ki fogja nőni és az ivartalanítás lenyugtatja :'D
2021. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Semmi karom vagy harapás nyomom nincs, pedig 3 éve benti cicám van (fiú ivartalan, de kiskorában sem támadott, csak játékosan megpofoz vagy megcsámcsog, de erő nélkül, pedig már 7 kilós jószág). Ha veled akar játszani, akkor mindig adj egy játékot oda neki, hogy ne téged bántson, hanem a játékot. Ha pedig bánt, akkor szólj rá határozottan! Nem normális, ha téged támad a macska.
2021. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Van fiú is, na arra még csomót is köthetnék, meg lóbálhatnám a farkánál fogva, akkor is csak dorombolna.

De a 2 éves lánycica....játszok vele napi néha 2 órát is, estére akkor is letámad.

Ha rászólok, csak hátra húzza a füleit, és néz gülü szemekkel.

Kicsit olyan elnyomó, uralkodó személyisége van, élvezi stresszben tartani az itthoniakat.

De legalább jó vadász, nincs semmilyen rágcsáló.

2021. aug. 16. 13:47
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Az első két alkalom után kapott a fejére, azóta megtanulta, hogy nincs karmolás. A macska ugyanúgy tanítható, mint a kutya.
2021. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"A macska ugyanúgy tanítható, mint a kutya."


Hát azért ezt nem mondanám....

2021. aug. 16. 13:56
 7/18 anonim ***** válasza:
A miénk is meg lett "regulázva", pár hetente kerül rám egy-két kisebb, nagyon ritkán vérző karmolás, azoknak az oka általában az szokott lenni, hogy a karomról/mellkasomról rugaszkodik el és ugrás előtt kiengedi a körmét. Mondjuk nem is szoktam puszta kézzel játszani vele, akkor a játék hevében biztos megkarmolna. Viszont ha csak simán odacsap a mancsával, amikor elsétálok mellette, hogy játszani szeretne, akkor meg nem szokta kiengedni a körmét egyáltalán, csak a puha tappancsait érzem.
2021. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja, az azért merész kijelentés, hogy ugyanúgy tanítható. :)
2021. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, én mondtam. Nekem bejött. Nem karmol szét, nem ugrik az asztalokra, nem kaparja a szőnyeget, tudja használni a macskaajtót, ki tudja nyitni a résnyire nyitott szobaajtókat, az udvaron is az alomba pisil. Nem magától tanulta meg ezeket. Az csak egy tévhit, hogy a macska egy teljesen öntörvényű, idomíthatatlan állat.
2021. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na jó, de a "nem tanítható" meg az "ugyanúgy tanítható mint a kutyák" között van egy széles spektrum, ahova nyávogó barátaink is tartoznak szerintem.
2021. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!