Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskás emberek így nyáron...

A macskás emberek így nyáron mind kb egyforma lábkinézettel bírnak?

Figyelt kérdés
Már azt nézem, hol nincs rajtam 5cm2-en belül karmolás.

2021. aug. 16. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A végeredmény a lényeg. Ha most arról beszélünk, hogy pacsit ad vagy körbeforog a porban, na azt tényleg nem tudja, mondjuk soha nem is próbáltam. De az inkább a trükk kategória, nem a neveléshez tartozik. Azt viszont elég hamar megérti egy macska, hogy mit lehet és mit nem.
2021. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Volt ismerősöm, aki azért volt kénytelen megszabadulni a macskájától, mert gyakorlatilag semmit nem tudott megtanítani neki.

Én is úgy vettem észre, minél jobban idomítanám, annál jobban ellenkezik.

Volt kutyám, annak elég volt 1x mondani valamit.

Biztos nincs két egyforma állat, én sajna olyan cicával még nem találkoztam, akire hatott volna egy vezényszó. :(

A csíkos kandúrkánk is csak azért ilyen, mert szinte egész nap alszik, néha járkál kicsit, ivartalanítva van ő is.

2021. aug. 16. 14:14
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam egy csikarás sincs, pedig hiperaktív sziámim van.

Meg kell tanítani és akkor nem lesz ilyen gondod..

2021. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi sok mindent igyekszünk betartani a neveléssel kapcsolatban, a határozott nemtől az otthagyásig ha nem tud viselkedni. Adtunk mar ki vinnyogo, visitozo hangot is mikor harapott meg (szerintem a szomszedunk mar ordoguzot hivott volna) de igyis ugyanugy tamadja a kezunket. Az latszik, hogy nem agresszív csak jatszik, de ez ajatek egyre eroteljesebb. Probaltuk az orron koppontast is de nem, hogy megrezzent volba, ez felspanolta és még erősebben és vérmesebben támadt. Mi most igyekszünk mindig kitenni a helyére ha harap és reménykedünk, hogy kinövi. Ja es vannak jatekai is, amiket rendszeresen hasznal es sokat cicapecazunk.
2021. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14es és mindenki más: A "Pesten hallottam macskákkal" nevű facebookos csoportban érdemes amúgy szétnézni, sokan küzdenek ilyen problémákkal és sok hasznos tanács érkezik.
2021. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Pedig lelkes nézője vagyok a jackson galaxynak, valami olyasmi lehet, hogy élvezi a cica, ha félnek tőle. Na ezt nem szabad hagyni elvileg.
2021. aug. 16. 17:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy amikor karmol, akkor fájdalmas cicahangot kell hallatni, mert a kicsik is úgy tanulják meg egymástól, hogy mi fáj a másiknak, bár ilyesmit írt a 14-es is: "Adtunk mar ki vinnyogó, visítozó hangot is, mikor harapott", és neki nem használt. Azért meg lehet próbálni, hátha.
2021. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
3 cicánk van (2 éves lány, 1 éves fiú, 3 hónapos lány), nagyon ritka, ha valamelyikünkön van 1-1 karmolásnyom, a gyerekeken ritkán sem.
2021. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!