Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúrok élvezik a párzást?

A kandúrok élvezik a párzást?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
"Láttál már ellő macskát vagy kutyát?" Láttam, negyven év alatt voltam is pár mellett fialásnál. És pontosan tudom hogy szenvednek. Amelyik nem üvölt kínjában, abban egyszerűen erős az ösztön hogy ne zajongjon kiszolgáltatott helyzetben, ne hívja fel magára a figyelmet. De én még nem láttam olyan amelyik ne "üvöltött" volna amikor fialt.
2021. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
A párzást tuti élvezik, mert egyébként mi más hajtaná őket ?? Ilyen hogy "ösztön" , na ugyanez van az ember nevű "állatban" is, van aki elismeri, van aki nem. A szülés pedig a legtöbb fajnak (is) fáj, ha az emlősállat... Egyébként ha nem élveznék a párzást, nem csinálnák, legalábbis szerintem. Nem robotok ezek, élőlények.. A halak az más kérdés, de az is gerinces...
2021. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Pont az bizonyitja, hogy nem élvezetből csinálják, hogy nem kefélnek kényük, kedvük szerint csak tüzeléskor. Az ember ezzel szemben nem csak egyszer szexel egy hónapban, mikor a nő ovulál. Nyilván biológiailag akkor jobban kívánja, ahogy a férfi is vonzóbbnak látja a nőt de attól ugyanúgy van szex máskor is. Ez a különbség az ösztön/fajfenntartás és az élvezet között.
2021. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nekik is jó,de ők ennek ellenére ösztönből csinálják.
2021. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
a macskapöcs tüskés. a nősténynek nem jó, azért vernyekol, de a kandúr élvezi.
2021. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Nem tudjuk,még nem nyilatkoztak.
2021. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 jonyka válasza:
A macskánk múlt vasárnap fialt meg. Állva tette. Miközben hátul kezdtek kipotyogni, ő elől tolta befele a kaját, mondanom sem kell, nem is üvöltött közben. Tehát nekik NEM fáj a szülés!
2021. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!