Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek kamu "ingyen elvihető"...

Ezek kamu "ingyen elvihető" hirdetések?

Figyelt kérdés

A Jófogáson van egy csomó "ingyen elvihető" brit cica.


[link]


Ez ugye kamu, és kiderül hogy nem ingyen van?


Az új szabályozásal lehet összefüggésben?



2021. aug. 22. 05:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek irjon neki? Szaporitotol nem kene vasarolni, ez pedig fixen az. Jofogason is hirdetnek tenyesztok, de bele is van irva a hirdetesbe, hogy torzskonyves, kennel nev, es az aruk is altalaban kint van.
2021. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék neki és ha azt mondja, pénzbe kerülnek, a válaszüzenetét felhasználva jelenteném.
2021. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy ... lazán lehet szapozító, de nem minden magyar ember szeretne megfoni minden forintot, amit csak lát magakürül.


Péládul ha nálam születnének és is igyen adnám tovább őket. Nem hiszem, hogy a cicám gyerekein szeretnék pénzt keresni.


Egyedüli célom az lenne, hogy normális helyre kerüljenek.

2021. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szaporító, ezek a macskák felnőttként keverékek lesznek. Pénzt ne adj ilyenért...


Ha brit macska kell, vegyél tenyésztőtől. Ha ingyen macska kell, akkor meg vagy fogadj örökbe egyet vagy hozz el egyet ingyen, de keverékért még véletlen se fizess.

2021. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
De csúnyák, nem is egyformák, némelyiknek palotapincsi orra van.
2021. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Jó fej votam, írtam neki helyetted. Megkérdeztem, h tényleg ingyenes? A válasza:


"Nem, csak így engedi feltenni. **.000ft 1 oltással"


Az összeg 50<**<100.

Csodák nincsenek.

2021. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!