Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Wc-n lehúzható macskaalom?

Wc-n lehúzható macskaalom?

Figyelt kérdés
Wc-n lehúzható macskaalmot keresnék
2021. aug. 22. 13:09
 1/9 anonim válasza:
28%
Olyan nincs, nem szabad a wc-be önteni... Miért muszáj? A faforgácsot, földet, homokot kiöntheted a szabadba...
2021. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan:


[link]

2021. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Ezek csak papíron jók. Társasházban lakunk, csőszakaszt kellett keresni mert a felettünk lakók észlény ezeket húzgálta le és belekötött a csőbe
2021. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez már szerintem önmagában is komoly higiéniai problémákat vet fel. Az már csak hab a tortán, hogy szerintem hónapokon belül orbitális dugulásod lesz, mivel a macskaalom nedvességre összecsomósodik.
2021. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
77%
Akik lepontoztak, azok lehúzzák a wc-n? Mennyibe kerülne a kukába kidobni? Ami elvileg lehúzható, valójában nem az, még a sima földet se tudod lehúzni...
2021. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

#5 esélyes, hogy aki lepontozott, el se olvasta a választ,sőt lehet, hogy a kérdést sem, a pontok nem a szöveg tartalmi részére reagálnak.


A te 5. és az én jelenlegi válaszomon kívül az összesnek 100%-on kéne lennie, mert a kérdésre válaszolt, tehát hasznos.

2021. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ilyen gyakorlatba nem létezik. Kiszeded azzal a kis lukacsos lapáttal, amennyire tudod leszitálod hogy minél kevesebb alom maradjon rajta, és a többit lehúzod. Azt kb lehetetlen elérni higy egyáltalán ne húzz le egy szem almot se, de pár szemtől semmi baj nem lesz.


Amikor cserélem az almot én sima kukászacskóba teszem, nem is gondoltam erre higy lehúznám, tuti eldugulna.

2021. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. aug. 22. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi ezt használjuk: [link]

A kakit próbáljuk a legkevesebb alommal a wc-be dobni (nem értem miért ne lenne higénikus... féregtelenítve, oltva van a cica, lehúzzuk a kakit és el is tűnik - a vízbe kell dobni és akkor nem is ér semmihez). A pisi golyóvá csomósodik, azt egy kicsi kukába dobom - újrahasznosítás végett kenyeres zacskóba gyűjtöm (mármint a kukát ezzel bélelem ki szemetes zsák helyett), majd összecsomózva megy a kukába. Ennek nincs szaga, ha ivartalanított a macska, olyan hetente megtelik egy zacskó. Ha lenne kertem, akkor egy eldugott helyre gyűjtaném, hisz lebomlana elvileg. De a kakit akkor is lehúznám. Biztos nem zacskóznám, mert az egész kuka és ház is kaka szagú lenne. Így meg lehúzom és nem marad szag.

Amúgy olyan 2-3 hetente ráér kicserélni az egész alomtálcát, plusz a 40 literes alom hónapokig bejár, szóval árban nagyon ott van.

2021. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!