Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű Junior száraz illetve nedves macskaeledel?

Figyelt kérdés

Amikor kihoztam a kiscicát a menhelyről, akkor a dm-est, meg a Purina One-t ajánlották, viszont itt gyk-n meg azt olvastam több válaszban, hogy a Purina One nem jó minőségű például.


Írhattok márkát is, akár linkelni is linkelhetitek :D


Egyáltalán miket kell nézni, hogy én is eltudjam dönteni, hogy milyen a jó minőségű macskaeledel?


2021. aug. 24. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el mi van benne. Ha sok vacak akkor nem jó. Hozzá adott cukor is marhaság, ha valamelyikben van az is vacak. Többségében van plusz cukor. Macska se nem érzi se szüksége nincs rá, de viszont hízik és beteg lesz tőle.
2021. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolkodj a józan paraszti eszeddel. A macskacica, az ragadozó állat. Vagyis hús kell neki. Ergo, minél több hús van az eledelben, annál jobb minőségű.

Például:

Orijen - 85% hús

Applaws - 80% hús

Visán Optimanova - 75% hús

Real Nature Wilderness és Purizon - 70% hús

2021. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből az 5-ből csak egyetlen egyet fogadott el a cicám.

3 cicás ismerősöm cicái(összesen 5 macska) pedig mindegyikre fintorog, de pl valamelyik pont a Purina One-tól gyönyörű és egészséges, másik meg a Cat Chow-tól.

Nem feltétlen a legdrágább a legjobb, úgyis a cica dönti el.

2021. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!