Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mitől lehet, van ilyen?

Ez mitől lehet, van ilyen?

Figyelt kérdés
A cicám aludt, és odamentem megpuszilni.Szoktam ilyet, mert ilyenkor levan nyugodva. Persze vigyázni kell, mert ha hirtelen felébred odacsaphat, volt már ilyen. Aztán most egyre gyanúsabb lett, hogy semmire nem reagált. Kicsit rángatózott a lába, szája, ilyen is van, meg volt is, ilyenkor mélyen alszik gondolom. De már a fejét is erősebben simogattam, akár mit csináltam, nem ébredt fel, persze lélegzett rendesen azt láttam. Egyre erősebben simogattam, kicsit ráztam is, mert nagyon megijedtem, olyan volt, mintha nem tudott volna felébredni, csak a szemfehérjét láttam, nem tudta a szemét kinyitni. Ezt több percig tartott, már anyunak is gyanús volt. Aztán hirtelen felriadt és fújt egyet, utána elkezdett mosdani, rám egy kicsit mérges volt talán, azt láttam. De nem volt vicces helyzet az biztos, ilyet még nem tapasztaltam nála. Máskor rögtön, vagy ha nem is rögtön, de reagál, sokkal éberebb. Most tényleg azt hittem, hogy nagy baj van.
2021. aug. 24. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon mélyen aludhatott, de ne zavard alvás közben.
2021. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aludt és álmodott :) Nyugi, nem volt baja.
2021. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!