Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon érzékeny a jobb heregol...

Nagyon érzékeny a jobb heregolyóm. Fáj, hogyha testekkel érintkezik és azoknak kicsit neki lesz nyomva, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hetek óta fáj nem tudom mi lehet az oka,próbáltam keresni ilyesfajta herével kapcsolatos betegséget,de egyik sem volt ugyanaz a panasz mint az enyém.Nem duzzadt be,nem vörösödött be,semmi! Olyan mintha semmi baja nem lenne,csak rohadtul fáj. A válaszokat előre is köszönöm!

#panasz #heregolyó #here #elváltozás #herefájdalom #nem tudom mitől lehet #fájó jobb heregolyó
2016. júl. 14. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Leírtak mellékheregyulladás lehet.

Szerintem jegeld, az az esetek többségében hatásos, kivéve a fertőzéses eredetű gyulladásokat( ám a tüneteket még ez esetben is enyhítheti).


Ha nem múlik, még holnap látogass el háziorvosodhoz, vagy urológiai szakrendelésre (sürgős esetben ide nem kell időpont, sem pedig beutaló).

2016. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A betzg ahogy belép az orvosi rendelőbe,az orvos azonnal látja milyen korú a beteg.Ez az alap.

Minden kornak vannak szokványos betegségei. Egy here fájdalom lehet 13 évesnél is ,meg 53 is.mindkét esetben mások lehetnek a kiváltó okok.

Nagyon felelőtlen az,aki ilyen ismeret nélkül válaszol .

Egyébként ez már az urológiára tartozik,háziorvosok ilyennel nem foglalkoznak,küldenek tovább .

2016. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán el kéne menni orvoshoz
2016. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el urologushoz!Lehet,hogy here csavarodasod van!Azzal nem szabad szórakozni!
2022. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!