Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A műanyag vagy a szövet...

A műanyag vagy a szövet hordozó a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek a műanyag vagy a szövet hordozó a jobb? Melyik a biztonságosabb és melyik zár jobban?

2021. aug. 29. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Szövet
Műanyag
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a szövet, amit ne tépne / karmolna szét egy rémült macska. Az enyém egy alkalommal valahogy a műanyagból is kitört, azota sem jöttünk rá, hogy csinálta.
2021. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kerek, szövet hordozóm van, az alsó része kufordítható, van egy téli, szőrösebb, meg egy műanyag nyári oldala. Gyakran utazunk a cicával, és ő nagyon szereti, a műanyag az nem igazán jött be nekünk.
2021. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szövetnél én is tartok a kaparastól, viszont a műanyagból volt, hogy sikerült kinyomnia a fejét, másiknál pedig sebes lett az orra annyira küzdött. Ezért gondoltam, hogy talán jó lenne egy szövet is(3 féle műanyag van 2 cicára), de nem tudom, hogy az mennyire szökés biztos
2021. aug. 29. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok


[link]


Nekem ez van, és amúgy ebben van egy kis kapcsoló is, ha van a cicán hám, be lehet kötni 😊😊

2021. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!