Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Burmai macska. Mennyibe kerül?

Burmai macska. Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Mindig is macskásnak tartottam magam. Az egyik távoli ismerősömnek pedig burmai szent templommacskája van. Szerelem volt első látásra.


Most kezdtem az egyetemet és ha most még nem is, de a következő félévben szeretném megvenni az álomcicámat. (az albérletetem engedi az efféle kedvencek tartását)


(Félreértés ne essék. Tisztában vagyok egy lakásban tartott macskával járó költségekkel (volt már cicám))


Az ismerősöm sajnos nem tudta megmondani mennyibe kerül a fajta mivel Hédi teljesen véletlenül került hozzá. Abba most nem megyek bele h miképp.


A lényeg az, hogy tudom hogy nem olcsó, de a tenyésztők oldalán nem nagyon tüntetnek fel konkrét árat csak annyit, hogy a szimplán házikedvencnek szánt és a versenyre való cicusok ára más árértékben mozog.


A nagy kérdés az hogy valaki tudna-e egy viszonyítási alapot adni. Segít nekem valaki?


Várom a válaszokat. :)



2021. aug. 31. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam amikor brit cicát kerestünk, sehol sem találtam árakat, azóta se értem miért lenne olyan nagy dolog feltüntetni. A szomszédunk 160ért vett nagyjából 3 éve burmai cicát törzskönyvezve, de minden pénzt megér, mert nagyon édes macska. Ők elmentek érte az ország másik végére, mert ott találtak megfelelő tenyésztőt.
2021. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
1, 20-bol simán ráfizetéses a kölyök, (nem is kicsit) ha normálisan van indítva az életbe.
2021. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

1es: Szaporítókat nem támogatunk! 10 forinttal sem!

Kérdező: Tudom ajánlani a Pesten hallottam macskákkal facebook csoportot, ott tuti lesznek, akik tudnak ajánlani felelősségteljes igazi tenyésztőket és biztos lesz, aki az árban is fog tudni válaszolni. Plusz a későbbiekben is nagy segítség a csoport, mert tápválasztásban, állatorvosválasztásban és még rengeteg mindenben tudnak segíteni.

2021. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ejj... Anonim... napok óta beszélgetünk de azért átzuhansz a négyzetgyök kettes fokán, mert nem érted meg, hogy vannak tisztességes tenyésztők is.
2021. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Tisztességes tenyésztőnek egy macska akkor is 100+ ezer Ft-jában van, mire te három hónaposan megkapod, ha nem vesszük bele a tenyésszemléket meg a szülők szűréseit, meg az egyéb nem közvetlen kicsivel kapcsolatos kiadásokat.

Amelyik odaadja 20ezer Ft-ért a kölyköt, az azt jelenti, hogy ennél kevesebbet fordított az állatra, alapvető hiányosságai vannak. Röviden: nem tisztességes tenyésztő, csak divatos szaporító.

2021. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
13. Köszönöm a hasznos tippeket. A csoportba jelentkeztem. :)
2021. szept. 1. 21:20
 17/17 anonim válasza:
A "becstelen barom" nem igazán helytálló. Az a becsületes, aki korrekt áron adja el a fajtiszta állatot. Nem az, aki direkt alullő a piaci árnak, hiszen az nem korrekt, ami a árusítást illeti. Én euróban tudok viszonyítási alapot adni, jelenleg 350 euró felett lehet felénk venni ilyen macskát, 170 euróért láttam hirdetést, nagyon beteges kölykökről. (Értsd hiányos szőrzetű, megfázott, csipás, génhibás, stb cicákról). (2023, ha valaki esetleg kíváncsi lenne még az árakra)
nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!