Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek megsérült a macskám?

Mit tegyek megsérült a macskám?

Figyelt kérdés
A macskàm tegnap felfekütt a kocsi alvázára és nagyjàból 20km/h nál kiesett (6 hetes). 3 órával később találtam meg kutyasétáltatàs közben. A szája vérzett de nem láttam akkor semmit. Ma viszont láttam, hogy az alsó állkapcsánál a szájbőr egy kicsit lentebb szakadt nagyjából 2 miliméterrel és 2 alsó foga is hiányzik. Dud rendesen enni szopizni az anyjàtól. Már túl késő, a seb már nem vérzik és televan varral, hogy az állat orvos bármit is csinàljon vele. Miután evett kitőrőltem a sebet. Mit tudok még tenni?

2021. szept. 4. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Ne is haragudj, de hogy nem jutott eszedbe, hogy amint megtaláltad azonnal elvidd az orvoshoz? Ilyen balesetnél gyanítható, hogy nem csak külső sérülései lettek.

Néhány gazdi miatt értem, miért nem akarják az emberek hogy ivaros legyen az állat (de nem minden esetben)

2021. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Nem tudom az ilyen s ehhez hasonló kérdéseknél a Kérdezők milyen válaszra számítanak a “vidd állatorvoshoz” kívűl? Mi itt valami random képernyő mögül ennél okosabbat nem tudunk mondani, még csak nem is látjuk a cicát, de ha látnánk se mennénk sokra vele.
2021. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy jön le a kérdésből, hogy kifogást keresel arra, hogy orvoshoz kelljen vinni,pedig ez az egyetlen megoldás. Ha nagyon vérezne, azért nem vinnéd, ha màr nem vérzik akkor meg azért, îgyis úgyis késő szerinted...

Belső sérülései is lehetnek, nem tudom mire vàrsz?!

Szeretnél rajta segîteni?

Vidd el minél hamarabb àllatorvoshoz, ha jót akarsz neki!!!

Ha ez nem sűrgős, akkor nem tudom mi ..

Nem is értem a hezitàlàs, itt kérdezősködés okàt...

2021. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyalogasd a sebeit!
2021. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
miújság a macskával?
2021. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!