Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek megsérült a macskám?

Mit tegyek megsérült a macskám?

Figyelt kérdés
A macskàm tegnap felfekütt a kocsi alvázára és nagyjàból 20km/h nál kiesett (6 hetes). 3 órával később találtam meg kutyasétáltatàs közben. A szája vérzett de nem láttam akkor semmit. Ma viszont láttam, hogy az alsó állkapcsánál a szájbőr egy kicsit lentebb szakadt nagyjából 2 miliméterrel és 2 alsó foga is hiányzik. Dud rendesen enni szopizni az anyjàtól. Már túl késő, a seb már nem vérzik és televan varral, hogy az állat orvos bármit is csinàljon vele. Miután evett kitőrőltem a sebet. Mit tudok még tenni?

2021. szept. 4. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy "túl késő hogy az állatorvos bármit is csináljon?" Jézusmária. Lehetnek belső sérülései, törései meg miegymás, én mindenképpen elvinném megnézetni.
2021. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hmmm, hát pl. Vidd el egy ilyen esetekre szakosodott emberhez. Hogy is hívják? Ja, benne van a nevében. ÁLLATORVOS
2021. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy késő állatorvoshoz vinni...
2021. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom. Aggódsz a cicáért, de nem viszed el állatorvoshoz. Nem fér a fejembe miért tartanak emberek állatokat, ha arra nem képesek, hogy elvigyek állatorvoshoz ha megsérül. Az anyamacskát meg ivartalanítsd a további felesleges szaporulat elkerülése céljából.
2021. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
állatorvoshoz vidd, fájdalmai biztos vannak,
2021. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Azonnal vidd orvoshoz!!Lehet belső vérzése van,Jézusom szegény cica pedig én nem szeretem a macskákat de most nagyon megsajnáltam őt

Ne legyél hanyag mert lehet az életébe kerül!

Hiányzik a foga is szegénynek

2021. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Azért nézze meg a doki, csontja is törhetett, fejét is beverhette.
2021. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
állatorvoshoz kell vinni a macskát. akkor is tud segíteni ha nem friss a sérülés.
2021. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy tud segíteni bármikor.Ha viszont nem kap ellátást időben akkor már valóban nem tud segíteni.Jobb félni mint megijedni főleg hogy kicsi még és ezáltal még érzékenyebb mint egy nagy macska.

Én azonnal intéztem volna az orvost neki

2021. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Samu Béla válasza:
94%
Azonnal orvoshoz. Különösen, mert a macskák ha rosszul vannak, igyekeznek titkolni. Bármi lehet vele!
2021. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!