Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol kaphatnék szingapúri...

Hol kaphatnék szingapúri kiscicát?

Figyelt kérdés

Szingapúri kiscicát szeretnék lehetőleg magyar tenyésztőtől.

Legjobb lenne ha lenne honlapja is de tenyésztő neve is jó.


2010. aug. 31. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
Nem találtam neked szingapúri tenyészetet de adnék egy jó tanácsot. Szerintem ez a szingapúri macska nem vmi sokban különbözik egy ilyen színű házimacskától, és inkább egy házit kéne elhoznod, mert nálad biztosn jó helye lenne :) Azt még megértem aki pl Maine Connt akar vagy perzsát, de ez a szingapúri nem vmi nagy durranás :S Olyan mint egy közönséges házimacska. De ahogy te gondolod. Sok sikert ;)
2010. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

A szingapúri macskák a legdrágább esetben is 688250Ft-be kerül ami USA dollárban 2500, ezért kicsit túlzásnak tartom azt, hogy nincs bennük semmi különös. Nagyon kíváncsi lennék, hogy melyik közönséges házi macska ér ennyit. Azon kívül ők a világ legkisebb macskái más macska fajtákkal nem pároztathatóak és csak 5000 példányt regisztráltak 2000-ben, ami nagyon-nagyon kevés. A házi macskákkal ellentétben 2 év kell nekik mire teljesen kinövik magukat és csak 1 éves korukra lesznek ivarérettek.

Az a megállapítás miszerint jobba a házi macska, mint a szingapúri téves!

De, hogy a kérdésre is reagáljak. Sajnos nem tudok olyan tenyésztőt aki ilyen macska fajtákkal foglalkozik. Pedig én is egy ilyen macskára vadászok már egy ideje a párom meg van veszve érte és neki ráadásul kegy kislány és egy kisfiú kellene.

2015. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!