Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol kaphatnék olcsón megfelelő...

Hol kaphatnék olcsón megfelelő, műanyag alomtálcát? Szerintetek hol nézzek körül? (salgótarján, bátonyterenye környékén) milyen típusú üzletben?

Figyelt kérdés
állatkereskedés, bútorüzlet..?
2010. jún. 30. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
...teszkó
2010. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fressnapfban szoktak lenni 900ft-os jó minőségűek,én is múltkor ott vettem.Nem tudom felétek hol van ilyen üzlet.
2010. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a tescos kicsi. Én intersparba vettem, de láttam az obiba is jó nagyot.
2010. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha zárt WC-t veszel. Nekem legalább 30 cm magas dobozom van alomnak és abból is kikaparja az almot.
2010. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jelenleg egy papírdoboz van neki, alját leragasztottam nejlonzacskóval (XDDD) szal ez így jó, csak nem túl dekoratív, ezért keresek. akkor majd körülnézek, köszönöm az eddigi vákaszokat és várom még továbbra is! :)
2010. júl. 1. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Papírdoboz nejlonzacsival az nagyon is jó. Mi cicáink olyan örömmel kaksiztak bele mindig... :)
2010. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbáld meg a Lidl-ben vagy a Penny-ben. Szerintem kell lennie
2010. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!