Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll macskámnak majdnem...

Ragdoll macskámnak majdnem minden nap meg kell mosni a hatsó combján a szőrt wc haszhálat után. Fedett wc-t használ. Jobb a nyitott wc egy hosszúszőrű macskának vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Le kell ott vágni a szőrt.

Folyamatos hasmenést rossz minőségű konzerv kaja szokott okozni!

2021. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt valaha hosszúszőrű cicám, de neki nem lett sose kakás a szőre. (Zárt volt az alom)

Az nem opció, hogy kozmetikussal megigazíttatod a kényes helyen a szőrt?

2021. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A másik alomtálca nem fogja megoldani a túlzottan lágy széklet problémáját. Én eéső körben a kajájában kereném a problémát, valószínűleg az hajtja meg, de lehet valamilyen kórokozó is.
2021. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ragdoll macskánk van. Nincs ilyen gondja. Ha olyat eszik amitől megy a hasa akkor szokott bele ragadni ez vagy az... Elég ritka.


Akkor van ha valaki hoz valamit ilyen olyan enni valót amitől lágyabb a széklete. Akkor aztán ha szét keni itt ott azt nem kellemes takarítani...


Szerencsétlen próbálja letakarítani de hát ugye nem fog menni bizonyos esetekben. Változtatni kell az étrendjén. Fenék mosás és szűr rövidítés is megoldás ideig óráig.


Nekem azt mondja el valaki hogy a szőrt hogyan lehet rendesen eltakarítani. Hosszú és vékony szálú. Elképesztő mennyiségű van pláne tavasszal. Naponta takarítunk, de kilátástalannak tűnik a harc.

80%-90% -t lehet összeszedni a szőrnek és elég melós...

2021. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4-es porszívó, szöszhenger.
2021. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es, mi ezt használjuk: [link]

Kanapéra, szőnyegre tökéletes, a többi helyre meg porszívó. 3 cicánk van, rövidszőrűek, de az egyikükből eszméletlen mennyiség ki tud jönni, benne lehet valami ilyen jellegű fajta is, mert a szőre is vetekszik a nyulakéval, annyira puha.

3-as voltam.

2021. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én erre a ragacsosra gondoltam, ráragad minden, letekered és kezded elölről, patyolat lesz minden:

[link]

2021. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Mi is szőrhengerrel indítottunk, de rohadt sok időt elvett az életünkből napi szinten a ragadós papír lehúzogatása a hengerről, ráaadásul 3 macska mellett nem is érte meg, mert egy 3 hengeres csomag egy hétig tartott. Amit linkeltem azt egyszer veszed meg, és utána bármikor ott van, ráadásul sokkal egyszerűbben le tudod róla kapni a szőrcsomókat amiket összeszedsz vele. Negyedannyi idő alatt megvagyunk ezzel mint a szőrhengerrel.

2021. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!