Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák tényleg elbújnak...

A macskák tényleg elbújnak meghalni, ha közel érzik a végüket?

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 23:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Amikor beteg lett a macskám, hasnyálmirigy rák és már 1 hónapja hordtuk infúzióra, az utolsó előtti napon már ő is elbújt.. a gardrób szekrénybe.. akkor tudtuk, hogy itt az ideje elengedni. Szóval igen, tényleg elbújnak.
2021. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem macska, de a tengerimalacaim is mind elbújtak a haláluk előtt. Nagyon szmorú, de természetes dolog ez sajnos.
2021. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%
10 nem hinném hogy e célból. Ne vonatkoztassunk állatokra emberi viselkedést.
2021. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha el nem is bújt, de egy ismerősöm macskája visszament az előző gazdájának a kertjébe, és ott halt meg, ahol korábban sokat sütkérezett a napon.... Azért volt új gazdája, mert a régi meghalt, és akkor fogadta be az azonos utcában élő ismerősöm. A régi gazda házában meg már új lakók laktak akkor, ők mondták fűnek-fának, hogy találtak egy meghalt macskát, s úgy jött rá ismerősöm a szóbeszédből, hogy ez az ő macskája lehet. Meghökkentő és szomorú volt állítólag aki ezt akkor látta....
2021. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk nem ment el. Mondjuk nem volt kijáró macska, de a lakáson belül se bújt el. Sőt, jött ölbe, amíg tudott. Anyukám ágyában hunyt el. 😢
2021. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ez ösztönös viselkedés hogy bujkálnak ha rosszul vannak. Szóval ne gondolj bele tudatosságot.
2021. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően igen. Miénket pont láttam elmenni, nagyon lassan mozgott már. Előbb benézett a kutyához, majd nagyon lassan kimet az udvarról. Soha többé nem láttuk.
2021. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém inkább kereste a társaságunkat. Mondhatni segítséget kért, és elbúcsúzott tőlünk.

Sose szeretett dokihoz járni, de amikor vittük elaltatni teljesen nyugodt volt. Tudta mi fog következni szerintem..

2021. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is bujkált már a végén, először az egyik szekrénybe, nem jött elő, megtaláltam, akkor még élt egy pár napig, látszott rajta, a szemén, hogy készül elmenni, majd egyik nap a kertben, az egyik fa alatt találtam rá, holtan. 14 éves volt.
2021. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!